Wejherowo: Motocyklista z zakazem prowadzenia pojazdów ranny w wypadku | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.10.2012

Wejherowo: Motocyklista z zakazem prowadzenia pojazdów ranny w wypadku

Wczoraj w Kębłowie doszło do wypadku drogowego. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do wejherowskiego szpitala. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj policjanci przed godziną 8:00 rano otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Kębłowie na ul. Lęborskiej (K6).

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze z wejherowskiej komendy, 35-letni motocykla marki MZ jadąc w kierunku Luzina najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim seata Cordoba, którym kierował 8-latek, w wyniku czego najechał na jego tył.

W skutek wypadku motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do wejherowskiego szpitala.

Mundurowi ustalili także, że 35-latek naruszył sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, który go obowiązuje do lutego 2014 roku. Policjanci przeprowadzili także badania alkotestem obu kierowców, które wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>