LŚ: Dotkliwa porażka Polaków | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 15.06.2017

LŚ: Dotkliwa porażka Polaków

Reprezentacja Polski mężczyzn w siatkówce przegrała dzisiaj w Katowicach pierwszy z trzech meczów w ramach rozgrywek Ligi Światowej, mianowicie 0:3 z Rosją. Kolejne dwa a zarazem ostatnie starcia polscy siatkarze rozegrają w sobotę i w niedzielę w Łodzi.

Pierwszy set Polacy przegrali 22:25, drugi zaś był jeszcze słabszy, bo nasi rodacy zdobyli jednie 17 punktów. Trzecia partia natomiast zakończyła się wynikiem 21:25. Najwięcej pkt dla Polski uzyskał Dawid Konarski – 10.

Jutro Polacy będą mieć wolne. W sobotę z kolei czeka ich pojedynek z Iranem. Być może o awansie Polski do Turnieju Finałowego w brazylijskiej Kurytybie zadecyduje niedzielny mecz z USA.

Polacy w tabeli Dywizji I  zajmują obecnie 7 miejsce. Jeśli w sobotę nie pokonają Irańczyków 3:0 albo 3:1, to raczej na pewno stracą szanse na udział w Turnieju Finałowym.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>