Wimbledon, 3 dzień: Kubot awansował także w deblu | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.06.2014

Wimbledon, 3 dzień: Kubot awansował także w deblu

Zakończyły się już pierwsze mecze kolejnych polskich deblistów. Do Marcina Matkowskiego dołączył , który awansował do następnej rundy ze Szwedem Robertem Lindstedtem po wygranej 3:0. Wyeliminowani z turnieju zostali za natomiast i .

Kubot_Wimbledon2014

Kubot rozgrywał właśnie drugi mecz w tegorocznym Wimbledonie. Wcześniej zwyciężył w grze pojedynczej. W duecie z Lindstedtem zwyciężył 6:2, 6:1, 6:4 nad Kolumbijczykami Alejandro Gonzalezem i Santiago Giraldo.

Rosolska z Kanadyjką Gabrielą Dabrowski doznały porażki z Czeszką Lucie Hradecką i Holenderką Michaellą Krajicek 7:5, 4:6, 2:6.

Bednarek w parze z Francuzem Benoitem Paire nie dał rady Ołeksandrowi Nedowiesowi i Dmitrijowi Tursunovowi. Spotkanie zakończyło się po czterech setach. Rozegrano aż trzy tie-breaki, tj. 7:6[4], 6:7[3], 6:7[2], 2:6.

W grze podwójnej wezmą udział jeszcze oraz .


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Rafał Bucholc

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika