Gala Fight Exclusive Night 4 "Summer Edition" w Sopocie! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.07.2014

Gala Fight Exclusive Night 4 „Summer Edition” w Sopocie!

W sobotę, 16 sierpnia, odbędzie się kolejna edycja gali Fight Exclusive Night. Tym razem po niesamowitym sukcesie gali we Wrocławiu, FEN 4 „Summer Edition”, odbędzie się w letniej stolicy Polski, czyli w Sopocie. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7.

FEN4-summer_plakat_ver1

Rozgrywają na niej swoje mecze koszykarze Prokomu Trefla Sopot, a w okolicy znajdują się inne
obiekty sportowe: korty tenisowe i basen miejski. Położenie i łatwość dojazdu będą ogromnym atutem imprezy, niedaleko bowiem przy hali znajduje przystanek SKM i przystanki autobusowe, z których odjeżdżają autobusy z Gdańska i Gdyni.

Na pewno nie jest to jedyny atut tego wydarzenia. Najważniejszym będą występy zawodników i
zaplanowane walki w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN
potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy, które już cieszą się uznaniem, i kibice sztuk walki chcą oglądać ich pojedynki.

Już dziś możemy zapowiedzieć udział Marty Chojnoskiej z Fight Club Shi-Kon Łódź – mistrzyni świata w Kickboxingu i byłej zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1. Kolejnym odkryciem organizacji jest monstrualny . Ważący 120 kg wegetarianin błysnął wolą walki na czerwcowym evencie, pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica. Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał . Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk, Maks, tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi szybko.

Oczywiście solą gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA – Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też a więc widzów czekają emocje, emocje, emocje…

Nie zabraknie, tak jak i poprzednio, znamienitych gości honorowych. We Wrocławiu galę odwiedziła najlepsza na świecie zawodniczka MMA, , i tym razem tak znakomici goście będą oglądać niesamowite zmagania. Ich nazwiska odkryjemy już wkrótce.
Wydarzenie można będzie oglądać, tak jak i poprzednie, na antenie naszego partnera strategicznego stacji Fight Box na żywo, a na antenie stacji Polsat Sport w retransmisjach.

Serdecznie zapraszamy,
Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki

Źródło: Fight Exclusive Night/Zofia Grodomska


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>