Lamborghini potrąciło rowerzystę w Sopocie. Auto uderzyło w słup. Jest kompletnie zniszczone. [FILM] | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 26.03.2013

Lamborghini potrąciło rowerzystę w Sopocie. Jest kompletnie zniszczone [FILM]

Sopoccy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś o godzinie 11:30 przy Al. Niepodległości w Sopocie. W zdarzeniu uczestniczył sportowego lamborghini i rowerzysta. W miejscu wypadku droga była całkowicie zablokowana.

Lamborghini potrąciło rowerzystę w Sopocie

Dziś o godzinie 11.30 przy Al. Niepodległości doszło do wypadku drogowego, z udziałem kierowcy sportowego lamborghini i rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący lamborghini 38-letni obywatel Niemiec jadąc w kierunku Gdańska nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, wjechał na chodnik, potrącił jadącego chodnikiem 22-letniego rowerzystę i uderzył w słup oświetleniowy.

lamborghini i rowerzysta z urazami kończyn zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci, którzy prowadzili oględziny i ustalali szczegóły i przyczyny zdarzenia. Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika