Włamał się do baru żeby ukraść... noże | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.06.2013

Włamał się do baru żeby ukraść… noże

Kryminalni z Przymorza ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do jednego z barów. Okazał się nim były pracownik lokalu. Ukradł m.in. trzy noże. Za kradzież z włamaniem grozi pozbawienia wolności do 10 lat.

Włamał się do baru żeby ukraść... nożeKilka dni temu zostali powiadomieni, że w nocy ktoś włamał się do jednego z barów. Sprawca wyważył drzwi wejściowe i z wnętrza ukradł subufer oraz trzy noże o łącznej wartości 1100 zł.

Sprawę szybko wyjaśnili kryminalni. Funkcjonariusze ustalili, że za włamaniem i kradzieżą stoi 19-letni gdańszczanin. Jak się okazało, mężczyzna jeszcze do niedawna pracował w tym lokalu.

W ubiegłym tygodniu zatrzymali sprawcę i przewieźli do policyjnego aresztu. W piątek 19-latek usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>