"Homoseksualizm to dewiacja" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 16.03.2019

„Homoseksualizm to dewiacja”

– Proszę Pani – pyta uczeń Jasiu! – Jak rozmnażają się geje? Przez podział czy przez pączkowanie? – Ani tak, ani tak – odpowiada pani. – Przez indoktrynację!

Ten wic, który usłyszałem od znajomego – dobrze oddaje sytuację w jakiej znalazła się polska szkoła w miastach rządzonych przez liberalną lewicę.

Oto jednym z głównych kierunków działania miasta Warszawy pod przywództwem Rafała Trzaskowskiego jest promocja środowisk LGBT, czyli środowisk homoseksualnych. Warszawa ma objąć patronatem tzw. „Paradę równości”, czyli przemarsz transwestytów, homoseksualistów manifestujących swoją orientację seksualną publicznie, najczęściej w taki sposób, by najbardziej zbulwersować ludzi niedotkniętych dewiacją, w ramach której facet nie ogląda się za zgrabną dziewczyną, a podniecają go owłosione nogi kolegi.

Dewiacja homoseksualna – bo bez wątpienia jest to dewiacja, czyli odchylenie od normalnego popędu seksualnego prowadzącego do prokreacji – znana była od starożytności. Jak to dewiacja, wzbudzała zawsze u normalnych ludzi różne uczucia od delikatnego zniesmaczenia do zwykłego wstrętu. Różne były także reakcje oficjalne na przejawy homoseksualizmu – od penalizacji, czyli karania (w islamie do dziś gejów karze się śmiercią) do tolerowania i ignorowania.

Jednak sankcja moralna czy społeczna zawsze była wobec gejów negatywna. Homoseksualiści wzbudzali już to litość, już to wstręt, nigdy nie byli powszechnie akceptowani. I – wbrew gejowskiej propagandzie – nie wynikało to z przesłanek religijnych, choć w każdej ze znanych naszej cywilizacji religii homoseksualizm jest potępiany. Niechęć do gejów wypływa – co jest oczywiste – z samych biologicznych uwarunkowań, czyli mówiąc wprost leży w ludzkiej naturze. Tak samo jak niechęć czy negatywne postrzeganie wszelkich odchyleń od normy. Takiej niechęci doświadczają ludzie dotknięci np. znacznymi defektami urody, szpetni, garbaci, rażąco niscy czy nadmiernie wysocy. Kultura nakazuje nie wyśmiewać się z kogoś garbatego, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie uważał kogoś dotkniętego kalectwem za normalnego. Nikt też nie chce sam być garbatym i gdyby – dajmy na to szkoła wprowadziła jakieś próby przerobienia dzieci na garbatych – każdy rodzic by protestował.

Tymczasem dewiacja jaką jest homoseksualizm zyskała we współczesnym świecie zgoła inną konotację. Dotknięci nią osobnicy nie dość, że uzyskali powszechną tolerancję w tym sensie, że nikt ich nie wsadza do więzienia, to jeszcze w wielu państwach rozwiniętych wywalczyli sobie do akceptacji ich zboczenia. Nie dość zatem, że geja nie wolno już stłuc (kiedy ci wkłada rękę w spodnie) to jeszcze nie możesz sobie pożartować z pederastów, bo będzie to „mowa nienawiści”.

Ba, środowiska LGBT nie zadowalają się już zwalczaniem „mowy nienawiści”, ale pod pozorem „ochrony równości” wprowadzają do szkół programy edukacyjne, w których dzieci są uświadamiane, że mają „ być gejami”. Towarzyszy temu intensywna tzw. „edukacja seksualna, czyli nauczanie dzieci od najwcześniejszych lat zachowań seksualnych. Zgodnie z zaleceniami WHO, czyli agendy mającej zajmować się zdrowiem – edukację seksualną należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia dziecka, a dzieci między 9 a 12 rokiem życia powinny skutecznie nauczyć się stosować prezerwatywy i środki antykoncepcyjne.

Nie muszę dodawać, że wszystko wskazuje na to, że WHO została opanowana przez lobby homoseksualne i jej wytyczne są wprost realizacją postulatów tego środowiska.

Wpływowe środowiska homoseksualne uzyskały poparcie polityków liberalnej lewicy. I oto widzimy jak w wielu miastach, w szkołach samorządy narzucają prowadzenie zajęć z edukacji seksualnej już w pierwszych klasach szkół podstawowych. Tak np. zrobił Gdańsk za prezydenta Adamowicza, który wprowadził do szkół program „Zdrowe love”.

Działania te dopiero teraz zaczynają budzić bardziej powszechne protesty rodziców, którzy nie chcą żeby ich dzieci – w ramach edukacji – przerabiano na garbatych, tj. kochających inaczej.

Autor

- poseł niezrzeszony VIII kadencji, w latach PRL opozycjonista, przywódca Solidarności w Nysie, członek Klubu Służby Niepodległości, internowany i więziony w stanie wojennym. Za działalność na rzecz Niepodległego Państwa Polskiego odznaczony przez Prezydenta Srebrnym Krzyżem Zasługi, oraz Krzyżem Wolności i Solidarności.

Wyświetlono 22 komentarze
Napisano
 1. jerzy pisze:

  geje to wstretne to obrzydliwe jak mozna mowic o normalnosci jest to choroba t powinno sie leczyc geje toludzie dzisiaj to sposob na zycie bo staje sie to trend na sam widok i mysl o ich kupulacji zegac sie chce

 2. Itar pisze:

  Dlaczego od razu dewiacja? Normalny odchył! Taki sam jak „moherowy beret” lub „członkowstwo w przewodniej sile narodu”

 3. Jerzy pisze:

  Jest pan zwykłym, banalnym nieukiem. Było wiele kultur które miały do homoseksualizmu stosunek pozytywny, między innymi starożytna Grecja i Rzym, Indianie Ameryki Północnej. Aztecy, niektóre kraje azjatyckie, np. Korea.

  • Pablo pisze:

   Skoro wyzywa Pan innych od nieuków, to może poda Pan jakąś naukową literaturę przedmiotu starożytnych Greków i Rzymian, Indian Ameryki Północnej i Azteków. Chętnie poczytam o ich badaniach. :-))))))

  • danuta pisze:

   „Pozytywny stosunek do homoseksualizmu”? Podobnie pozytywny stosunek mieli też np. do składania ofiar bogom z ludzkich istot, ciekawe też co niektóre ludy miały podejście do traktowania kobiet.
   Czy mamy to naśladować?

  • Danuta pisze:

   Poza tym tak akceptacja dla homoseksualizmu brała się z czystego praktycyzmu np. starożytna Grecja czy Rzym to dawne mocarstwa, a więc podboje, żołnierze latami walczyli na wojnach, ciągle w swoim towarzystwie. A dalej każdy sobie dopowie.
   Gdy już uczuciowo związali się ze swoim towarzyszem, na pewno bronili się nawzajem zaciekle – trudno o lepszą motywację do mężnej walki i trudno o lepszych żołnierzy. Stąd i akceptacja.

 4. Polak pisze:

  Geje to hańba dla ludzkości.

 5. Oliwka pisze:

  Homoseksualizm jest dewiacją.

  Pojęcie „dewiacja” pochodzi od łac. deviatio-zboczenie (z drogi), deviare-zejść z drogi (na manowce).

  Homoseksualiści zboczyli z właściwej drogi na manowce.

  Apostoł Paweł w Piśmie Świętym, w Liście do Rzymian 1:26-28 [BW] napisał, że homoseksualizm jest zboczeniem.

  I ma rację.

 6. Oliwka pisze:

  W Piśmie Świętym, apostoł Paweł wyraźnie napisał, że homoseksualizm jest zboczeniem.

  Czytamy o tym, w Liście do Rzymian 1:26-28 [BW]:
  „Wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi”. 

  Dlatego nikt mądry nie będzie tolerował homoseksualizmu, bo jest to zboczenie.

  A zboczeń się nie toleruje, zboczenia się tępi.

 7. Oliwka pisze:

  Homoseksualistom trzeba wyraźnie powiedzieć, że to, co oni czynią jest obrzydliwe w oczach Bożych.

  W Piśmie Świętym, w 3 Księdze Mojż.18:1-2 [BW] czytamy: 
  „I przemówił Pan do Mojżesza tymi słowy: Przemów do synów izraelskich i powiedz im: Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.”

  „Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością.”
  3 Księga Mojż. 18:22 [BW]. 

  A dalej w tej 3 Księdze Mojż. 20:13 [BW] jest napisane:
  „Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich.”

  Skoro w oczach Bożych homoseksualizm jest obrzydliwością, to w naszych oczach również powinien być on obrzydliwością.

 8. Oliwka pisze:

  Nasz Stwórca powiedział, że homoseksualizm jest bardzo ciężkim grzechem.

  W Piśmie Świętym, w 1 Księdze Mojż. 18:20 [BW] wyraźnie czytamy:
  „Potem rzekł Pan: Wielki rozlega się krzyk przeciwko Sodomie i Gomorze, że grzech ich jest bardzo ciężki.”

  Uprawiali oni homoseksualizm i dlatego Bóg zniszczył te miasta.

  Mówi o tym List Judy 1:7 [BW]:
  „Tak też Sodoma i Gomora i okoliczne miasta, które w podobny do nich sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to.” 

  W 2 Liście Piotra 2:6-8 [BW] również jest napisane, że Bóg:
  „Miasta Sodomę i Gomorę spalił do cna i na zagładę skazał jako przykład dla tych, którzy by mieli wieść życie bezbożne, natomiast wyrwał sprawiedliwego Lota, udręczonego przez rozpustne postępowanie bezbożników, gdyż sprawiedliwy ten, mieszkając między nimi, widział bezbożne ich uczynki i słyszał o nich, i trapił się tym dzień w dzień w prawej duszy swojej.” 

  Bóg stworzył jako parę mężczyznę i kobietę. 
  1 Księga Mojż. 1:27-28; 2:21-25.

  I tak ma pozostać.

 9. Oliwka pisze:

  Homoseksualiści to rozpustni zboczeńcy.

  Czytamy o tym w Piśmie Świętym, w 1 Liście do Tymoteusza 1:8-11 [Przekład Biblii Poznańskiej]:
  „Wiemy przecież, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś stosuje zgodnie z duchem Prawa. Wiadomo, że Prawo nie występuje przeciwko człowiekowi sprawiedliwemu, ale przeciw łamiącemu Prawo i niesfornym, bezbożnym i grzesznikom, świętokradcom i bluźniercom, ojcobójcom i matkobójcom, przeciw mordercom, rozpustnym zboczeńcom, handlującym ludźmi, kłamcom, krzywoprzysięzcom i w ogóle przeciw temu wszystkiemu, co sprzeciwia się zdrowej nauce. Zawiera ją dobra nowina, głosząca chwałę błogosławionego Boga. Mnie ją powierzono.” 

  Homoseksualiści muszą zrozumieć, że Prawo Boże nie występuje przeciwko ludziom sprawiedliwym, ale przeciwko ludziom, który to Prawo łamią. A oni to właśnie robią.

  Dlatego powinni jak najszybciej zerwać z tym ciężkim grzechem, bo zdążają prosto do piekła.

 10. Emilka.27 pisze:

  Jeden z forumowiczów napisał:
  „Bądźmy ostrożni ! Jeśli dziś zaakceptujemy dewiacje jako normalność, jutro nasza normalność będzie postrzegana jako dewiacja.”

  Nienormalne jest wmawianie nam, że dwóch facetów, czy dwie kobiety to normalny związek. Homoseksualizm jest grzechem i musi być usunięty z ich życia.

  DOBRE JEST TO, CO BÓG UZNAJE ZA DOBRE!

 11. Emilka.27 pisze:

  Bóg jest źródłem moralności. On jest Autorem określenia tego, co prawe.

  Skoro Stwórca powiedział:
  ”Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą, jest to obrzydliwością.” – III Mojż. 18:22.

  To dlaczego niektórzy to czynią?
  Dlaczego nie zważają na Boże Prawo?
  Przecież nieposłuszeństwo Bogu pociąga za sobą poważne konsekwencje.

  W III Mojż. 20:13. czytamy:
  „Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich.”

  To, co powiedział Bóg rozumie nawet prosty człowiek.
  Dlatego żaden mąż Boży nie był homoseksualistą.

  Wszystkim homoseksualistom przesyłam werset z Pisma Świętego:
  „Opamiętajcie się nareszcie i nie grzeszcie (…).” – 1 List do Koryntian 15:34 [BW]

  • falken pisze:

   przecież geje uprawiają seks analny, a kościół nie dopuszcza seksu innego niż prowadzącego do prokreacji. Wobec tego chrześcijanie uprawiają z kobietą seks pochwowy. A zatem geje uprawiający seks analny nie „obcują z mężczyzną, jak z kobietą”, tylko analnie, a więc nie jest to sprzeczne z pismem.

 12. Emilka.27 pisze:

  Bóg określił zasady i z nimi się nie dyskutuje. 
  Nie ma kompromisu w sprawie łamania Prawa Bożego.

  Skoro Stwórca powiedział: 
  „Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością”. – III Mojż. 18:22. 
  To nikt nie powinien tego czynić. 

  A jak czyni, to niech nie spodziewa się, że ludzie będą popierali takie zachowania.

 13. Emilka.27 pisze:

  Dlaczego homoseksualiści chcą być [ pośród grzeszników ] uprzywilejowaną grupą, którą tolerujemy? Pedofile też chcą, aby ich tolerować, podobnie ci, którzy żyją ze zwierzętami etc…

  Albo tolerujemy wszystkich grzeszników, albo nie pozwalamy na grzeszenie nikomu. 

  Ponieważ Bóg z nieba nie pozwala na grzesznie nikomu, dlatego też nie możemy tolerować ludzi, którzy czynią to, co jest złe w oczach Bożych. 
  A tak właśnie postępują [ między innymi ] homoseksualiści. 

  Bóg powiedział: „Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą, jest to obrzydliwością.” – III Mojż. 18:22. 
  Czy ktoś mogłoby mieć inne podejście do tego grzechu? 

  Oprzyjmy się na Bożej Mądrości i nie tolerujmy tego, czego Bóg nie toleruje.

  • falken pisze:

   nie jest możliwe, żeby dwaj mężczyźni obcowali ze sobą jak z kobietą, bo nie mają pochwy. Więc obcują inaczej. A co za tym idzie obcowanie cielesne z mężczyzną w sposób inny niż z kobietą nie jest niczym zdrożnym w oczach Boga. Chcesz podważyć słowo boże?

 14. Emilka.27 pisze:

  Homoseksualizm jest ukazany w Piśmie Świętym jako ciężki grzech, obrzydliwość, nieczystość i zboczenie.

  Apostoł Paweł zapowiada, że ci, którzy to czynią Królestwa Bożego nie odziedziczą. 

  W I Kor. 6:9-11 czytamy: 
  „Albo, czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy, … Królestwa Bożego nie odziedziczą. A takimi niektórzy z was byli; aleście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w Imieniu Pana Jezusa Chrystusa i w Duchu Boga naszego.”

  Nikt z mężów Bożych nie popełniał tak niecnych czynów jakim jest homoseksualizm, dlatego my również tego nie czyńmy.

 15. eduar pisze:

  homofilia to zboczenie seksualne jak wiele innych

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika