Iluminaci, czyli tajna amerykańska organizacja. Oto ich cele, struktury i sposoby działania | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 20.03.2017

Iluminaci, czyli tajna amerykańska organizacja. Oto ich cele, struktury i sposoby działania

Wiele osób, nazywa ich „spiskowcami”, „dziwakami”, „oszołomami”. Czy głoszą prawdę, a ich teorię „spiskowe” mają potwierdzenie w rzeczywistości?

Kobieta wychowana wśród Iluminatów opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.

Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem, by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykowali i szykują nam Illuminati.

Svali wyjaśnia dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i oraz, że nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia, że Bush i jego była administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca część światowej klasy politycznej.

W marcu roku 2000, Svali zaczęła pisać w comiesięcznej kolumnie dla ludzi którzy przeżyli rytualne deprawacje Illuminati na Suite101.com. W grudniu tego samego roku, H.J. Springer, naczelny CentrExNews.com skontaktował się z nią i przeprowadził 18-nasto częściowy wywiad przez emaile.

W co wierzą Illuminati?

Svali: Grupy Illuminati praktykują coś, co my znamy jako Oświecenie. Inaczej Lucyferianizm. Uczą swoich członków, że korzenie tych zwyczajów sięgają do tajemnych praktyk magicznych Babilonu (Kabała -przyp. tłum), Egiptu i celtyckich Druidów. Wzięli oni wszystkiego po trochu, wszystko co uznali z tego za najlepsze i stworzyli własną drogę okultyzmu. Wielu z nich na poziomach lokalnych czci różne antyczne demony, takie jak El, Baal czy Astarte, oraz Izys, Ozyrysa, Seta… Wiem, że ci ludzie zwyczajnie uczą i praktykują zło.

Johann Adam Weishaupt

Svali: Weishaupt nie stworzył Illuminati, był wybrany przez nich na figuranta i mówili o czym ma pisać. To finansjera, którą możemy datować do czasów Templariuszy finansujących wczesnych europejskich królów, stworzyła Illuminati. Weishaupt był tylko ich pionkiem.

Przewrót militarny

Svali: Każdy region w USA posiada bazy i kwatery główne dla agentów Illuminati. Stany Zjednoczone podzielono na siedem takich regionów. Każdy z nich posiada lokacje zawierające oraz mniejsze bazy i ośrodki w specjalnie wyizolowanych częściach kraju.

W bazach tych cały czas trenują się agentów Illuminati w obsługiwaniu sprzętu i broni, walce wręcz, kontroli tłumu i w innych aspektach prowadzenia wojny. Dlaczego? Ponieważ Illuminati wierzą, iż nasz rząd, a także większość rządów na całym świecie upadnie. Będą to kontrolowane upadki i jest już ustalony plan jak to wszystko będzie przebiegać:

Na początek zaplanowano finansowy kryzys, taki przy którym wielka recesja przed wojną będzie wyglądać jak piknik. Stanie się tak dzięki manipulacjom w bankach i instytucjach finansowych. Większość ludzi będzie miała długi wobec państwa, bo ono przejmie je od banków itd. Wtedy, rząd wezwie wszystkich dłużników do spłaty długu, ale ludzie będą niewypłacalni i zbankrutują. Spowoduje to ogromna panikę na całym świecie, gdyż kryzys będzie przebiegał jednocześnie na całym świecie.

Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Nie znam dokładnej daty dla tych wydarzeń i nie chcę nawet zgadywać. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie posiadamy żadnych długów ani kredytów i możemy sobie pozwolić na samowystarczalność to poradzimy sobie lepiej niż inni. Inwestowałabym w złoto nie w papiery. Złoto znów będzie światowym standardem a dolary będą bezużyteczne (pamiętacie Wojnę Secesyjną? Nasze pieniądze będą warte tyle co pieniądze konfederatów).

Następnie przejmą wszystkie regiony zbrojnie a rząd ogłosi stan wojenny (martial law). Wybuchnie panika i anarchia w wielu miejscach, co rząd wykorzysta i ogłosi, że właśnie dlatego muszą zrobić wszystko, by uspokoić i kontrolować ludzi. Liderzy przeszkoleni przez Illuminati oraz żołnierze pod ich rozkazami użyją broni i technik społecznych, aby przejąć kontrole nad społeczeństwem. Zostaną postawione bazy wojskowe i obozy więzienne (właściwie to już istnieją, tylko są ukrywane).

Dowództwo

Svali: Tajny rząd składa się z wpływowych rodzin bankierów takich jak: Rockefellerowie, Melanowie, Carnegie, Rothschildowie itd. Nie powinnam wymieniać nazwisk, ale i tak to zrobię.

Światowy Tajny Rząd został już ustanowiony jako prototyp ostatecznego rządu, który obejmie władzę z nastaniem NWO (nowy porządek świata – red.). Spotykają się co pewien czas, by dyskutować nad kierunkiem działań i problemami, z którymi trzeba sobie poradzić. Powtarzam, liderzy w tych strukturach to te same osoby, które rządzą światowymi finansami. Rothschildowie z Anglii i Francji są tam najważniejsi, wysoko mamy tam również potomków Habsburgów, potomków rodzin królewskich Anglii i Francji, Rockefellerów z USA.

Arystokracja

Svali: Przywódcy Illuminati uważają, że wywodzą się z rodów arystokratycznych i związanych z praktykami okultystycznymi. Widzisz, są tutaj dwa znaczenia słowa „arystokracja”. Pierwsze znaczenie jest identyczne jak to, które znamy, natomiast drugie odnosi się do „ukrytej arystokracji” i rodów z długimi tradycjami w stosowaniu potężnej czarnej magii. Czasami, jak w wypadku Księcia Walii, są to rody spełniające wymogi obu znaczeń.

ONZ

Svali: ONZ powstało na początku tego wieku, aby pomóc w pokonaniu największej przeszkody stojącej na drodze utworzenia jednego światowego rządu. Tą przeszkodą jest nacjonalizm i patriotyzm. Dlatego te określenia stały się teraz tak niepopularne, zajęło im lata, aby poprzez nagonkę w mediach, nie do końca subtelną, zniszczyć znaczenie tych słów w każdym możliwym aspekcie.

Narody Zjednoczone są tylko testem, nie mają realnej władzy w świecie i staną się niepotrzebne kiedy uda im się wprowadzić nowy porządek świata. Ujawni się wtedy prawdziwa władza. Obecnie jednak organizacja ta jest kamieniem węgielnym w ich pracy nad wprowadzeniem Światowego Ładu, poprzez wyuczenie ludzi do wspierania idei globalnej wioski, globalnej społeczności i jedności itd.

Izrael

Svali: Konflikt na Bliskim Wschodzie jest tylko na rękę Illuminati. Oni nienawidzą Izraela i mają nadzieje zobaczyć go kiedyś zniszczonym. Jedną z akcji, które podejmie ONZ kiedy przejmą władzę, będzie deklaracja zapobiegnięcia wojnie w tym regionie, co ucieszy wielu ludzi na świecie.

Jednak w tym samym czasie będą potajemnie zaopatrywać w broń obie strony, aby podtrzymywać konflikt. To są dwulicowi ludzie. Szmuglowali już broń ze Związku Radzieckiego do Palestyny w imię promowania przyjaźni między ZSRR a Arabami. Natomiast USA robi to samo z Izraelem dla dokładnie tych samych powodów.

Svali: Absolutnie nie. W rzeczywistości Hitler i jego ludzie (głównie Himmler i Goebbels) byli Illuminatami wysokiego szczebla. Illuminati jest ekstremalnie rasistowską organizacją a ja jako zmuszana byłam do „zabawy w obozy koncentracyjne” na naszej farmie w Virginii oraz w odizolowanych obozach w Niemczech.

W dawnych czasach Żydzi walczyli z okultyzmem, zobacz Stary Testament, który opisuje jak Bóg poprzez Żydów próbował oczyścić ziemie z grup kultystów i pogan, wyznających np. Baala, Astarte i innych kananejskich i babilońskich bożków. (tyczy się to „prawdziwych” Żydów, ale nie potomków Chazarów których jest na świecie więcej -tłum.)

(Z emaila do Henry Makowa) Tak, są w tej grupie bardzo potężni Żydzi. Dla przykładu znana jako żydowska rodzina Rothschild kontroluje finansowe imperia w Europie (i pośrednio w Stanach). Znałam też osobiście ludzi, których rodzice byli żydowskimi handlarzami diamentów, bardzo wysoko w organizacji. Ale aby zdobyć władzę wśród Illuminati taki Żyd może być obudzony w nocy i zmuszony do wyrzeczenia się swojej wiary oraz do oddania cześć Lucyferowi. Wierzą, że w ten sposób otrzymają bogactwo i władze, co w pewnym sensie się spełnia ale za zbyt wysoką cenę (utratę swej nieśmiertelnej duszy).

Czy Illuminati to rasiści?

Svali: Wielu Illuminatów jest zaprogramowanych ideami Czwartej Rzeszy. Są rasistami i wielu posiada Aryjską prezencję. Wierzą w wyższość swej rasy, rządy czystych krwi i inteligentnych, a w czasie ich ceremonii czasem poświęcają na ofiary przedstawicieli innych ras.

Starają się stworzyć genetycznie rasę nad-ludzi, która sprawowałaby rządy, razem z ich dziećmi, potomkami. Są również pod wpływem Republiki Platona i wierzą, że to oni stworzą Utopię, którą ma być NWO. W ich Utopii będzie rządzić a stada owiec czyli masy będą służyć ich panom (to jest ich pogląd na świat; okultyści są oświeceni i mądrzy, a zwykli ludzie są owcami, które trzeba wodzić za nos).

Wolna Masoneria

Svali: Masoneria i Illuminati to jak rękawiczka na dłoni. Nie obchodzi mnie, czy kogoś to zaboli, to są fakty. Masońska świątynia w Alexandrii, Virginia (miasto zostało tak nazwane na cześć egipskiej Aleksandrii, i jest jednym z centrów Illuminati), świątynia w Waszyngtonie DC, gdzie naucza się członków Illuminati. Byłam tam zabierana na egzaminy, aby zyskać wyższy stopień, aby uczestniczyć w ceremoniach. Liderzy tej loży masońskiej również są Illuminatami.

Tak było w każdym większym mieście w którym żyłam. Najwyżsi rangą masoni są również wysokimi rangą Illuminatami. Moi dziadkowie byli oboje wysokimi rangą masonami w Pittsburghu (przywódca Wschodniej Gwiazdy i mason 33 stopnia) oraz przedstawicielami Illuminati w tym regionie.

Svali: Wielu dyrektorów i dowódców w FBI należy do Illuminati. CIA pomagało sprowadzić do kraju niemieckich naukowców po wojnie.

Zimna wojna

Svali: Rosja nigdy nie była dla nas zagrożeniem. Marksizm był stworzony przez Illuminati i przedstawiony jako przeciwwaga dla kapitalizmu. Sekta głęboko wierzy w sens ciągłego balansowania i kontrolowania obu stron. Traktują historie jako grę w szachy, finansują obie strony konfliktu a na końcu i tak osiągają swoje cele… dla nich jest to zabawne, to że są ponad wszystkie partie polityczne.

Trening zabójców

Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):

– Kiedy kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.

– Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. rozpłacze się i odmówi.

– Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.

– Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za „dobrze wykonaną robotę.”

Svali: W czasie gdy torturują swoje dzieci mówią do nich w tonie „robię to wszystko, bo cię kocham”. Dla nich wyznacznikiem miłości jest to, by wyrosły na silnych i groźnych, przygotować je do przewodzenia innym i osiągania coraz wyższych pozycji.

Jeśli jakiś przywódca kultu zauważył i chciałby je np. jako swoją młodocianą prostytutkę, kochający rodzice oddadzą je, szczęśliwi że ich pociecha będzie wychowywać się u kogoś potężnego. Dodatkowo uznają zdradę za jedną z większych cnót. Ciągle przypominają dzieciom, by nigdy nikomu otwarcie nie ufały.

Morale

Svali: Większość z nich to cierpiące ofiary, które nie zdają sobie sprawy, że jest możliwość opuszczenia grupy. Jest wśród nich wiele niezadowolenia i mógłby nastąpić exodus ich członków, gdyby wierzyli w to, że mogą z tego wyjść i dalej żyć. Wielu trenerów których znam (tak, wiem, sadystyczni pedofile) nie jest zadowolonych z tego co robią. Mogą szeptać i pokazywać, że nie są zadowoleni z działań, których się od nich wymaga.

Wiesz co jest najważniejszym powodem, dla którego ktoś chce awansować wewnątrz grupy? To że nie musisz już krzywdzić tych ludzi w czasie szkolenia i nie będziesz też krzywdzony (to prawda, tylko ci wyżej od ciebie mogą ci rozkazywać oraz obrażać, krzywdzić). Oczywiście możesz też wtedy rządzić tymi pod tobą, jest to motywujące.

Illuminati jest pełne ludzi, którzy wbijają sobie nawzajem nóż w plecy, każdy chce awansować. To nie są mili ludzie i wykorzystują innych, aby zdobyć władze i pieniądze.

Nigdy otwarcie nie przyznają się do swej przynależności albo do działań kultu. Są postrzegani jako przykładni obywatele, „chrześcijańscy” biznesmeni i przywódcy społeczności. Wizerunek jest w tej grupie bardzo ważny, przykładają dużą wagę do tego, by utrzymać fałszywy obraz normalnego życia i gardzą tymi którzy się zdemaskowali.

Żaden z Illuminatów których poznałam, nie posiadał nieprzyjemnego lub złego wizerunku, może co po niektórzy byli lekko dysfunkcyjni, zdarzali się alkoholicy. Zaprzeczanie jest ich wielką siłą, duża ich cześć nie zdaje sobie nawet sprawy, w jak wielkie zło są wmieszani.

TV

Svali: Pamiętacie te badania, które stwierdzały że przemoc w TV nie wpływa na zachowanie dzieci? Zgadnijcie kto finansował badaczy? To stek bzdur. To co każdy człowiek ogląda, wpływa na niego i jest to bardzo dobrze znany fakt w organizacji. Wykorzystują TV jako narzędzie do urabiania mas, nie mogą w ten sposób totalnie zmienić czyjejś osobowości, ale wpływają na akceptacje przemocy, pornografii, okultyzmu od najmłodszych lat.

Muzyka

Svali: Britney Spears, Eminem i inni są wykorzystywani przez nich do śpiewania tego co chcą. Wielu z artystów na topie wywodzi się z „Klubu Myszki Miki” (tak, stare dobre imperium Illuminati Walta) i oferuje im się sławę w zamian za współprace lub kontrole umysłu.

Jak wiele z tekstów usprawiedliwia samobójstwa, przemoc, nihilizm czy New Age w dzisiejszej muzyce rozrywkowej? Sami poczytajcie (ale pamiętajcie że niektóre mogą odpalać pewne zachowania u ludzi poddanych wcześniej procesowi prania mózgu).

Słabe strony Illuminati

Svali:

 1. Arogancja. Myślą że są nietykalni i to może ich wystawić na atak.
 2. Gdyby jakimś cudem wystarczająco wiele osób wzięło to wszystko na poważnie i zaczęło się organizować przeciwko Illuminati, z Bożą pomocą i modlitwą, być może udało by się powstrzymać ten spisek. Chciałabym tego z całego serca.
 3. Zwalczenie pornografii, prostytucji nieletnich, przemytu narkotyków i broni mogłoby zabrać im olbrzymie profity. Może to by ich trochę zwolniło. Ale szczerze mówiąc dokonanie tego może być równie trudne jak zatrzymanie całej organizacji.

Mechanizm zaprzeczania

Svali: Dowody leżą na ulicy, ale wg mej opinii zwykły człowiek NIE CHE wiedzieć co się dzieje i nawet gdyby skonfrontować go z faktami, odwróci głowę w drugą stronę.

Jak było z MK Ultra? (tortury i pranie mózgów przez CIA). Nawet gdy odtajniono dokumenty, udowodniono, że to nie teoria spiskowa – ludzie to zignorowali.

Myślę że media, które ignorują sprawy rytualnego wykorzystywania ludzi, wspomagają tylko potrzeby ludzi, aby nie znać prawdy o naszej rzeczywistości. W rzeczy samej, jak szary człowiek może przyjąć do wiadomości istnienie ogromnego zła wyrządzanego ludzkości, jeśli sam nie posiada dużej wiary w Boga lub nie stanie przed przytłaczającą ilością dowodów. My chcemy wierzyć we wszystko co nasza rasa ma do zaoferowania najlepszego, nie najgorszego.

Tak więc nie sądzę, by ludzie zrobili cokolwiek przeciw Illuminati nawet, gdy będą już o nich wiedzieć. Przepraszam za cynizm, ale opieram go na życiowym doświadczeniu.

Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady, czy na to, że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi, która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)

Podsumowanie

Warto mieć umysł otwarty i poszukujący, nie przyjmujący tego „co się mówi w mediach”, za prawidło. Umysł, który oddziela ziarno od plew i szuka prawdy, nie zadowala się prostym medialnym przekazem. Na pewno nie każda tv, radio, prasa, portal, gazeta internetowa należy do masonerii, ale warto się zastanowić, co jest a co nie prawdą.

Źródło: pixabay.com (@janf93)
czasprzebudzenia.wordpress.com

Autor

- sekretarz redakcji Gazety Bałtyckiej we Włocławku, administrator portalu Allomi, publicysta. Interesuję się psychologią, religią, polityką, muzyką i piłką nożną. Lubię czytać książki psychologiczne, thrillery i publicystykę. Moim autorytetem w dziennikarstwie publicystycznym jest Rafał A. Ziemkiewicz. Nie jest żadną tajemnicą, że najbardziej z gazet papierowych lubie czytywać Wprost. Nie uznaję klasycznego podziału lewica i prawica, uważam go za sztucznie stworzony aby podzielić społeczeństwo. Nie uznaję schematów i wciskania je kogokolwiek.

Wyświetlono 19 komentarzy
Napisano
 1. Odważna i ciekawa analiza…jeno to nie jest „amerykańska organizacja”,
  to jest ponadnarodowa „korporacja”.

  Co do Izraela, to jest błędny trop :
  tam jest współpraca. Wierzą że pod ruinami Trzeciej świątyni jest jakiś magiczny przedmiot.
  I to podobno jest ukrytym, okultystycznym celem destabilizacji regionu, kontrola złóż ropy jest drugorzędna najwyżej.

  Oczywiście, istnieje w ramach strukury tej – jeszcze niewidzialnej – piramidy także grupa bezimienna,
  bo gdy nie ma się nazwy to chyba oficjalnie się nie istnieje…nieprawdaż ?
  Wyższa struktura niż te 11 rodzin. A na szczycie piramidy kolejna.

  Można o nich mówić np : ci ludzie, ale opinia publiczna praktycznie nie ma dostępu do
  szczegółów. Koncepcja *deep state* to jest jakiś krok wyżej w tym temacie.
  Starali się infiltrować, „zhackować” wszystkie religie, skoro nie mogli ich zniszczyć. Nienawidzą Boga.

  Pozatym, nawet w kwestii rzekomo oświeconych jest mnóstwo dezinformacji, często celowej.
  Jednakże ich plany nie dojdą do skutku, to straszenie jest na wyrost,bo oni są mistrzami w tworzeniu złudzenia a faktycznie mogą niewiele,na Ziemi jest wolna wola ale jak pisałem, ludzkość nigdy nie jest sama,
  aczkolwiek może nadejść taki czas że będzie ta iluzja bardzo silna…

  i na arenie międzynarodowej wydarzy się coś takiego że prawie wszyscy zaczną się bać.
  Ale najciemniej jest przecież przed świtem…

  Ziemia praktycznie zawsze była polem bitwy pomiędzy istotami boskimi i demonicznymi.
  Tylko w naszych czasach niewidzialnej. Zatem wygląda to groźnie, mimo tego : gra pozorów.

  Domek z kart.

  Poza tym te negatywne siły walczą nawzajem ze sobą o dominację i dzięki temu ich plany nigdy się nie spełnią ! Tylko dobro stanowi wspólny front.

  Pozdrawiam,

 2. Filip pisze:

  Dziękuję za doprecyzowania. Publikacja powstała na gruncie wywiadu, więc mogły powstać jakieś nieścisłości

 3. Imię... pisze:

  Bardzo bardzo tajemnicza sprawa. Wygląda na prawdopodobną i to zła wiadomość.

 4. Johny Polak pisze:

  Ciekawe, tak.
  Chociaz malo wlasnej refleksji, glownie przepisane ale
  dobrze ze zrodlo chociaz podane.
  Mimo ze Iluminaci to jest teraz juz tajemnica poliszynela,
  tak z 10 lat co najmniej… zatem troche wywazanie otwartych drzwi hehe,
  ale i tak warte przeczytania.

  Brakuje natomiast bardzo waznego watku :
  ze kosciol rzymski jest pod wplywem tajnych stowarzyszen,
  jest w nim wewnetrzny kosciol satanistyczny…
  Papiez nasz z tym nic nie robil,kolejni robia ?
  ani z pedofilia wsrod kleru.
  To co robi Franciszek to pozory, to nic glebszego,
  bo nie beda podcinac swojej galezi.

  A niestety KAZDY z papiezy zna sytuacje i wplywy tej pejeczej sieci Opus dei, iluminatow, masonow…

  JP Pierwszego zabito po miesiacu pontyfikatu bo mial niezbite dowody i chcial zrobic „leak”.

  W kosciele katolickim jest teraz walka o wladze,
  ale to jest walka desperacka bo budynek sie wali…

  • Szczepan pisze:

   Coraz wiecej wzmianek pojawia sie ze Watynak jest w centrum okultyzmu. Byc moze oni tworza wierzcholek iluminati?

 5. Maciej pisze:

  Dużo w tym prawdy, min. co do psychologii wywierania wpływu na ludzi – ale bardzo ważne jest zaznaczyć, że proces trwa dziesiątki lat i dopiero kolejne pokolenia zwierają plony tego, co zasiali ich poprzednicy. W taki sposób funkcjonuje Werwolf w Polsce. Ich cechą kardynalną jest chęć szydzenia z ludzi – złośliwość. Dopiero potem okazują nienawiść, złość, żal. Moje opracowanie jest pod tym względem zaledwie szczytem góry lodowej… http://werwolfcompl.blogspot.com/

 6. Johny Polak pisze:

  Co do Watykanu, niestety okultyzm tam panuje swobodnie, fakt.

  Co do Werewolfa to…bzdura, no nie ?

  Juz bez przesady z tym. Obym sie mylil.
  Co innego zwiazek wypedzonych, ale w niemiecki brunatna organizacja wojenna – aktualnie w Polsce – nie uwierze !

  No i czemu do 2013 mieliby trwac, to juz ich teraz ni ma ?
  Ufff…;-)

  Ja, genau, Volkswagen gut Auto :-)))

 7. Mason pisze:

  Jestesmy i dzialamy . Dysrtykt na Europe w Hamburgu. Nikt nie jest wiekszy na swiecie poza nami

 8. Natash Frenado pisze:

  Witam wszystkich, przeglądałem Internet i widziałem wiele błędnych cytatów dotyczących bractwa ILLUMINATI, źle się z tym czułem, chcę wam powiedzieć kilka rzeczy o SPOŁECZEŃSTWIE ILLUMINATI BROTHERHOOD. Po pierwsze, dołączyłem do ILLUMINATI SOCIETY dzięki pomocy agenta, którego ktoś przedstawił mnie online, po latach determinacji, by zostać członkiem. będąc członkiem ILLUMINATI twoje bogactwo jest gwarantowane, będziesz chroniony, sława, wpływ na władzę itp. Wszystko to, co ci dadzą. Jedną rzeczą, którą chcę poprawić, jest to, że ILLUMINATI nie wypłacają członkom żadnej pensji, jeśli jesteś nowo wtajemniczony, dadzą ci ziarno bogactwa 10 000,00 USD USD i pobłogosławią cię mądrością, mocą, wpływami itp., których potrzebujesz, aby odnieść sukces . Ziarno bogactwa to jedyne pieniądze, które SPOŁECZEŃSTWO ILLUMINATI daje swoim członkom, dzięki temu możesz zacząć wszystko z pieniędzmi i odniesiesz sukces. Inna sprawa, że ​​społeczeństwo ma specjalne błogosławieństwo dla polityków i supergwiazd. Bycie członkiem ILLUMINATI to osobista decyzja, społeczeństwo nie zmusza ani nie błaga ludzi, aby do nich dołączyli. Dołączyłem, bo chciałem, nikt mnie nie zmuszał i jestem bardzo szczęśliwy, że jestem dzisiaj członkiem, ponieważ wnieśli oni wielki wkład w moje życie, czyniąc mnie jednym z wiodących biznesmenów na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do agenta kontaktowego ILLUMINATI SOCIETY, pana Tony’ego ALBERTA… Na Whatsapp: +2349023046719 lub e-mail: ( iluminatisocietywealth@gmail.com ), aby uzyskać więcej informacji i jak rozpocząć, to on mi pomógł, to jest mała pomoc, którą mogę ci udzielić

 9. John pisze:

  No i misja Iluminati realizuje swój globalny plan depopulacji i rządu światowego, mamy synod o sodomii i likwidacji władzy papieskiej oraz plandemię i zbiorowe ogłupienie z owczym pędem do eksperymentalnej tynktury w masońskiem planie tworzenia nowych zmutowanych niewolników Zielonego Komunistycznego Ładu Klausa Schwaba.

 10. Hellen pisze:

  Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę poznać ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkich Illuminati jako wielki członek Illuminati i chcą, żebym był wielkim członkiem. Nazywa się lord Felix Morgan. Pomóż mi odzyskać życie po fazie śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po tym, jak został zdradzony przez tak wielu członków Illuminati. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo stąpałem po ziemi. Ale pewnego dnia przeglądając internet natknąłem się na wiadomość wielkiego członka Illuminati Lorda Felixa Morgana i powiedziałem, że jeśli jesteś jednym z wielkich członków Illuminati, możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu. Skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mi użyte nagranie i zapłaciłem dużemu członkowi, aby zaczął, i zostałem wprowadzony do Światowego Zakonu Illuminati. Potem dali mi wszystkie wytyczne i dali mi znać, że po inicjacji nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą lorda Felixa Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli uważasz, że już próbowałeś oszusta lub jesteś, to do mnie należy pomoc w udziale, a następnie wypróbuj Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez WhatsApp +. 23. 4805h 605. H1569 lub przez e-mail: Illuminatiofficial565gmail.com

 11. THE ORDER
  1886
  WHO ARE WE (contact via whatsapp+15596663909 +)
  6️⃣6️⃣6️⃣

  We are the rulers of this univers, and creator of the NEW WORLD ORDER.

  You are lucky to have receive this invitation from the Illuminati brotherhood GRAND LODGE, WASHINGTON DC, we hereby invite you into our world of riches, fame, power, protection and fulfilled all of your desires from powers of the Baphomet without you doing any sacrifices. As a new member of this elite brotherhood you are entitled to a cash some of $1000,000usd called welcome benefit, a car, a house, free traveling visa any part of the world, I place my fraternal benediction upon your life now and forever. (CONTACT US VIA WHATSAPP PLUGGING:

  +15596663909

  GRAND LODGE
  WASHINGTON DC
  USA.

  WE HAIL THE LIGHT

 12. Luka pisze:

  Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Nazywam się luka i mam 32 lata, pochodzę z Poznania. Chcę, aby ludzie, którzy chcą dołączyć do wielkich iluminatów, wiedzieli, w jaki sposób tajne stowarzyszenie wielkich iluminatów pomogło mi odzyskać pozycję biznesową po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Mam ból i kłopoty, odkąd zostałem zwolniony z firmy, w której pracuję, POLSKA Korporacja Ubezpieczeń Depozytów, jako dyrektor agencji. Przez lata byłem beznadziejny finansowo. Ale pewnego dnia, przeglądając Internet, natknąłem się na post Światowego Stowarzyszenia Wielkich Iluminatów mówiący, że można być sławnym, bogatym i odnoszącym sukcesy w życiu członkiem wielkiego tajnego kultu Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i wyjaśnił im wszystko, a oni polecili mi i pomogli. Zostałem wtajemniczony w wielkie światowe tajne stowarzyszenie iluminatów, a oni również dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi swoje miejsce kultu. Z pomocą światowego stowarzyszenia Wielkich Iluminatów mogłem udać się do świątyni i tam zostałem w pełni zainstalowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Niespodziewanie 48 godzin po mojej inicjacji dostaję telefon z firmy, że zostałam ponownie przyjęta na stanowisko dyrektora agencji. Na początku byłam zszokowana i zaskoczona, ale później doszłam do siebie. Powiedziano mi, żebym wróciła do pracy następnego dnia o 7 rano. Od tego dnia moja rodzina i ja wiedliśmy radosne i luksusowe życie. A teraz jestem członkiem illumanti. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej grupy jako członek, skontaktuj się z wielkim inicjatorem Lordem Gibsonem pod tym numerem
  +15596663909 i bądź w pełni inicjowany tak jak ja.
  Witamy światło BOGACTWO, MOC I DŁUGIE ŻYCIE.

 13. Hellen pisze:

  Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę poznać ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkich Illuminati jako wielki członek Illuminati, którzy chcą mnie jako wielkiego członka. Nazywa się Lord Felix Morgan. Pomóż mi odzyskać życie ze stadium śmierci. Zwolniony po około 5 latach i sześciu miesiącach. Po tym, jak został zdradzony przez tak wielu członków Illuminati. Przez lata byłem beznadziejny i finansowo na ziemi. Ale pewnego dnia przeglądając internet natknąłem się na post Wielkiego Członka Illuminati Lorda Felixa Morgana i powiedział, że jeśli jesteś jednym z wielkich członków Illuminati, możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu. Skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mi rejestrację, zapłaciłem za dużego członka, aby zaczął mnie i zostałem zainicjowany w Światowym Zakonie Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wytyczne i dali mi znać, że po inicjacji nowi członkowie zostaną nagrodzeni sumą 1 000 000 $ w gotówce. Z pomocą lorda Felixa Morgana. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli Twoja rada jest taka, że próbowałeś już oszustwa lub jesteś nim, to do mnie należy pomoc w przyłączeniu się, więc spróbuj Lorda Morgana. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim przez e-mail: Illuminatiofficial565gmail.com

 14. Koit Tarmo pisze:

  Witamy w The Illuminati Worlds º – Doprowadzenie biednych, potrzebujących i utalentowanych do sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w swoim biznesie, wyścigu politycznym, wznieś się na szczyt we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w mgnieniu oka, kiedy zostaniesz wtajemniczony w WIELKI ŚWIATOWY PORZĄDEK ILLUMINATI. Po inicjacji w ILLUMINATI EMPIRE masz wiele innych korzyści. Jeśli jesteś zainteresowany, powiedz tak i WhatsApp: +16024922612 lub iluminacja0302@gmail.com dziękuję.

 15. Jake milo pisze:

  chcę skorzystać z okazji, aby podziękować panu GIBSONowi, który w końcu pomógł mi zostać pełnoprawnym członkiem Wielkiego Bractwa Iluminatów i teraz żyję w szczęściu. Kiedyś byłem biedny i żyłem w skrajnej biedzie, a mój standard życia stał się tak biedny i niski, że nawet myślałem o popełnieniu samobójstwa. Zostałem przedstawiony wielkiemu lordowi Gibsonowi przez WhatsApp, a on dał mi wszystkie procedury wstąpienia do BROTHERHOOD, które Zrobiłem to i zostałem inicjowany, a potem. powiedział mi, że wszyscy nowi członkowie mają określoną nagrodę w wysokości 100 000 USD w dniu ich wielkiej instalacji. więc zostałem wtajemniczony w świat Illuminati i kilka dni później otrzymałem kontrakt o wartości Tysiąca Europy , w moim biznesie radzę sobie teraz bardzo dobrze, zrobiłem dokładnie to, o co mnie poproszono, a dziś historia się zmieniła , Jestem żywym świadectwem, moim marzeniem i całym bogactwem, sławą, sukcesem i bogactwem, jakiego kiedykolwiek pragnąłem, stało się rzeczywistością. Mimo wszystko dziękuję Wielkiemu Lordowi Gibsonowi, który urzeczywistnił moje marzenia, pomagając mi zostać członkiem wielkich Illuminati.
  Dla tych, którzy chcą stać się częścią prestiżowego bractwa ILLUMINATi Pospiesz się teraz, możesz zadzwonić do czcigodnego wielkiego inicjatora Gibsona pod numerem +15596663909. Wszyscy witajcie światło. Niech Lucyferi błogosławi Lorda Gibsona.

  Jake Milo
  Warszawa, Polska.

 16. Hellen pisze:

  WITAJ ŚWIATŁO WITAJ W WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ILLUMINATI, Klub Bogatych i Sławnych to najstarsza i największa na świecie wspólnota składająca się z 3 milionów członków. Jesteśmy jedną Rodziną pod jednym Ojcem, który jest Istotą Najwyższą. W Illuminati wierzymy, że urodziliśmy się w raju i żaden członek nie powinien walczyć na tym świecie. Dlatego wszyscy nasi nowi członkowie otrzymują nagrody pieniężne po dołączeniu, aby ulepszyć swój styl życia. a pytanie brzmi, gdzie możesz dotrzeć, a dobrze znani zainteresowani widzowie powinni skontaktować się z moim wielkim mistrzem… na numer WhatsApp +2348055459757

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika