Skórzana kurtka RAF. Możesz się wyróżnić | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 11.03.2021
Moda | Autor: Redakcja

Skórzana kurtka RAF. Możesz się wyróżnić

Ekskluzywne, skórzane kurtki lotnicze RAF to gratka nie tylko dla miłośników historii, lotnictwa, czy ogólnie wojskowości. To przede wszystkim bardzo solidny, ciepły i wyróżniający element ubioru zewnętrznego.

Pierwsza z prezentowanych kurtek lotniczych to model R.A.F, wzorowana na ubiorze brytyjskich lotników Royal Air Force, którzy podczas drugiej wojny światowej z powodzeniem toczyli powietrzne bitwy. Warto w tym miejscu przypomnieć słynną Bitwę o Anglię, podczas której wyjątkowymi umiejętnościami popisywali się polscy piloci, którzy u boku Brytyjczyków przyczynili się do zwycięstwa aliantów. Polski Dywizjon 303 był najskuteczniejszą jednostką walczącą w Bitwie o Anglię.

Kurtki wykonane są w całości z naturalnej skóry, ocieplane wełną owczą. Materiały do ich produkcji pochodzą z Peru, bo – jak się dowiedzieliśmy – tam można pozyskać najwyższej jakości materiały. Uwagę zwraca nie tylko bardzo wysoka jakość kurtek, ale także duża staranności ich wykończenia i dbałość o szczegóły – pasek, sprzączki, klamry, zamek.

Kurtka jest naprawdę bardzo ciepła, a biorąc pod uwagę, że w całości wykonana jest ze skóry – nie jest bardzo ciężka, co zasługuje na zaznaczenie. To ciekawa propozycja np. dla motocyklistów. Bez wątpienia może nam służyć przez długie lata.

Kurtki są produkcji niemieckiej, za którą odpowiada firma Noble House, która od 1985 roku zajmuje się szyciem skórzanych kurtek różnego rodzaju.

Cena zaprezentowanego na zdjęciach modelu wynosi około 2300 zł (499 euro), co w stosunku do jakości jest kwotą atrakcyjną. Jeśli lubisz się wyróżniać, cenisz rzeczy ekskluzywne, stawiasz na najwyższą jakość – warto rozważyć ofertą Noble House: R.A.F Fliegerjacke

 

 

 

Autorem zdjęć jest gdański fotograf Michał Stosik. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z sesji: GALERIA

Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Jakubowskiej – dyrektor Aeroklubu Gdańskiego i jej współpracowników za udostępnienie klubowego obiektu.

Wkrótce kolejne prezentacje, zapraszamy!

Autor

- Gazeta BałtyckaMoto Replika