Droga do Różan - Bogna Ziembicka | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 26.06.2013

Droga do Różan – Bogna Ziembicka

Z tej książki wypływa coś dobrego! Autorka stworzyła cudowną atmosferę, książka ma wielki urok, niezwykły klimat i to się czuje od samego początku. Droga do Różan jest ciekawa, wciągająca, z każdą kolejną stroną coraz bardziej. Wręcz trudno się od niej oderwać!

Droga do Różan - Bogna ZiembickaJest piękne otoczenie, jest cudowny Kraków ze swoimi restauracjami, uliczkami i niepowtarzalnym klimatem przeplatany wojennymi wspomnieniami. Całość ubarwiają bardzo dobre kulinarne przepisy R1; co jest pięknym i ciekawym dopełnieniem opowieści.

Z niecierpliwością czekamy na drugą część książki, a ta jest już zapowiedziana. Będzie zatytułowana Wiosna w Różanach.

Autorka wykazała się ogromną wyobraźnią i wielkim literackim talentem.

gorąco poleca!

Oto zapowiedź wydawnicza

„Dworek w Różanach to rodzinny dom Zosi Boruckiej, która żyje tam szczęśliwie z ojcem, swoją dawną nianią Zuzanną, wśród przyjaciół. Z pasją zajmuje się kwiatowym ogrodem oraz ekologicznymi uprawami. I marzy o założeniu rodziny z Krzysztofem, którego kocha od dawna.

Wydawnictwo OtwarteJednak życie bywa przewrotne – rodzina Boruckich traci ukochane Różany. W Krakowie Zosia zaczyna nowe, zupełnie inne życie. Czy zazna jeszcze radości i szczęścia? Spełni marzenia o miłości? Czy otuchę i wsparcie da jej Krzysztof czy Eryk – przyjaciel, który nie ukrywa, że chciałby być kimś więcej?

Romantyczna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie. O tym, że chcemy kochać i być kochane. O przyjemności, jaką czerpiemy z drobnych rzeczy: zapachu świeżego chleba, smaku konfitury z czereśni, feerii barw różanego ogrodu, spotkań z bliskimi. O radości życia. O szczęściu”.

Zapraszamy także do odwiedzenia blogu autorki,

Książkę poleca także Beata Tyszkiewicz

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika