Centrum Gdańska w śniegu. Kierowcy mają bardzo poważne kłopoty | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 28.01.2014

Centrum Gdańska w śniegu. Kierowcy mają bardzo poważne kłopoty

R1; jest kompletnie zasypany śniegiem – alarmują nas Czytelnicy. – Problemy z przejechaniem przez mają aut osobowych, a kierowcy ciężarówek i autobusów ledwo jadą. O odśnieżaniu chyba zupełnie zapomniano.

Centrum Gdańska w śniegu. Kierowcy mają bardzo poważne kłopoty

Sygnały o bardzo trudnych warunkach drogowych w centrum Gdańska zaczęliśmy otrzymywać od godzin popołudniowych. skarżyli się na brak jakiejkolwiek reakcji służb miejskich na coraz intensywniejsze opady śniegu.

R1; Obecnie przejazd przez Gdańsk, w przypadku konieczności pokonania niewielkiego nawet wzniesienia jest praktycznie niemożliwy – mówi jeden z kierowców. – Widziałem jak kierowca TIR-a próbował wjechać na estakadę przy Okopowej. Bez szans tak jest zasypana.

zwracają uwagę, że nawet główne ulice Gdańska są w ogóle nie odśnieżone. Zasypane są: Podwale Przedmiejskie, Okopowa, Podwale Grodzkie.

Autor

- dziennikarz, fotoreporter, podróżnik.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika