”Komitet Obrony Demokracji” dostaje zadyszki | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 21.12.2015

”Komitet Obrony Demokracji” dostaje zadyszki

Wydawać by się mogło, że nadchodzące Święta powinny skłaniać do wyciszenia się i refleksji, tymczasem… nadal jesteśmy w stanie permanentnej wojny! „Spontaniczne” demonstracje (nie) inspirowane naturalnie przez beneficjentów poprzedniego obozu władzy, co prawda stają się w sposób widoczny coraz mniej liczne, ale za to na owych wiecach występuje coraz więcej „autorytetów dyżurnych” oraz osób znanych (głównie z tego, że są znane!).

lis_manifestacja

Wśród brylujących ostatnio wymienić należy red. Tomasza Lisa, nagrodzonego właśnie „Hieną roku” za nieprzestrzeganie standardów i rzetelności dziennikarskiej. „Nagrodę” ową przyznała mu bynajmniej nie Rodzina Radia Maryja, a Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, które doceniło w ten sposób starania Pana Redaktora. Nic dziwnego, że chłop postanowił trochę odreagować i dobrze spożytkować nadmiar wolnego czasu jaki się u Niego ostatnio niespodziewanie pojawił, walcząc w „obronie demokracji”.

Tejże samej demokracji bronił w TVP Pan prof. Andrzej Rzepliński – ostatnio na posadzie Prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Pan Prezes przekonywał zgromadzoną przed telewizorami wielomilionową widownię, że udział czynnych sędziów TK w pracach nad nowelizacją ustawy o instytucji będącą ich miejscem pracy nie kłoci się z europejskimi standardami. No pewnie! W końcu Albania i Ukraina to także Europa, choć nie jestem pewien czy Panu Profesorowi akurat o obowiązujące tam chodziło.

Autor

- dziennikarz. Od 1976 roku jego publikacje ukazywały w Dzienniku Bałtyckim, Głosie Wybrzeża, Kurierze Gdyńskim, Gazecie Gdyńskiej. Ostatnio publikował w Dzienniku Trybuna oraz na portalu Głos Gdyni. Jest autorem przeszło pięćdziesięciu autorskich programów telewizyjnych "Weekendowy magazyn szachowy " zrealizowanych w TV Szelsat w latach 1999 - 2000 oraz programów publicystycznych "Krótko i na temat" w TV Gdynia w 2001 roku.

Wyświetlono 9 komentarzy
Napisano
 1. Git pisze:

  Nie wiedziałem że Gazeta Bałtycka to takie pisuarskie szambo. Jak to jest być aż tak głupim Pani Sobolowski? Ile płacą za zdradę Narodu? Kaska idzie prosto od prezesa K.?

 2. Git pisze:

  Dziecko. Prawdziwych Polaków to ty może widziałeś najwyżej w swoich snach. Nie używaj takiego podpisu, bo widać jakim zdrajcą Ojczyzny jesteś. Takim jak ty golono łby po IIwś. No ale tak właśnie kończą sprzedawczyki prezesa. A co do obiektywizmu Pana Sobolewskiego to widać go w tym artykule. Choćby wpisy na temat przyznania tytułu „Hieny Roku” Lisowi przez SDP, którego redaktor Lis nawet nie może odebrać, bo takie coś nawet nie jest praktykowane. Tytuł – wydmuszka. Przyznawany każdemu kto nie jest tubą propagandową PISlamistów. Żenujący, kłamliwy artykuł zlecony do napisania przez jedyną i słuszną partię. Taka prawda. A ty, podpisujący się kłamliwym określeniem „Prawdziwy POLAKU” skończ już z socjalizmem i komunizmem. Nijaki Lenin i Marks próbowali i nie wyszło. Wszyscy jesteście dobrymi komunistami, duszę zaprzedaliście partii, ale szczęśliwie są jeszcze obrońcy normalności i wolności. Im bardziej drzecie dzioby, tym bardziej nas napędzacie. Miesiąc minął, a władza PISu już lega w gruzach. To co będzie za pół roku? Za pół roku odzyskamy wolność. I wtedy łby będziemy golić.

  • Polanin pisze:

   Najpierw tobie ogolimy jaja!

  • Chyba POslamiści, to Twoja szefowa kopacz chciała przyjąć 100tys. czarnuchów i żywić za nasze pieniądze, wiec o czym ty piszesz robaku. Minął miesiąc, żadne decyzje nie zapadły i ty już szczekasz, bo tak ci twoj pan kazał. Chciałbyś wrócić do koryta ale to na pewno się nie uda, Polacy nie są debilami. OFE okradliście, podatki zamiast w dół to w górę (tusk kłamca), wiek emerytalny podniesiony, 4x TAK podpisy POLAKÓW zmielone, TK sobie upolityczniliście a standardy PO najlepiej widać TU: https://www.youtube.com/watch?v=T-1wbDtrDEk TO JEST WŁAŚCIE TWOJ SOCJALIZM I KOMUNIZM, KTÓRY SIĘ SKOŃCZYŁ. CH D I KAMIENI KUPA. Ministrowie jak z rynsztoku. Mam nadzieje, ze zarabiasz powyżej 6k pln bo inaczej jesteś zerem jak powiedziała łądnie pani bieńkowska. A wiesz co robimy Amerykanom? Spytaj Sikorskiego. Ilość afer w ministerstwach PO przekracza wszelkie granice. Demoralizacja tego środowiska jest niebywale wielka. A teraz platforma bis pan Petru próbuje tego samego.

  • Sam sie ogol glupku!

 3. Wirtualny pisze:

  Wiedziałem od samego początku że za tym kodem idzie smród … Dziś se.pl ujawniono, że ten kijowski wisi sporo swojej żonie … Zobowiązania kijowskiego na dziś w stosunku do swoich dzieci wynoszą około 80’000 zł. Można sobie resztę dopowiedzieć samemu. Co do lisa … szkoda człowieka.

 4. Zenek pisze:

  Gazeta Bałtycka – dziękujemy…..

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika