Kulisy odejścia rzecznika prasowego prezydenta | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.09.2018

Kulisy odejścia rzecznika prasowego prezydenta

Jaki był prawdziwy powód odejścia rzecznika prasowego prezydenta? Jego bliski współpracownik w rozmowie z Wirtualną Polską, przekonuje, że było to związane z chęcią spróbowania swoich sił w biznesie.

– Krzysztof to sobie świetnie zaplanował. Jego wywiad w „Rzeczpospolitej” to akcja marketingowa jego nowej firmy. Gazeta z informacją o jego dymisji jest rozdawana uczestnikom na rozpoczętym właśnie Forum Ekonomicznym w Krynicy. Drugi etap marketingowej akcji, to jego wystąpienie na Forum, obok znanych zagranicznych polityków. A w następnych dniach możemy się spodziewać kolejnych odsłon jego nowego biznesu. Krzysztof niedawno temu skończył 40 lat, postanowił zrobić coś w życiu innego. Swoją decyzją zaskoczył zarówno prezydenta Andrzeja Dudę, jak i polityków PiS. Utrzymywał decyzję w tajemnicy do samego końca. To dlatego nie ma jeszcze jego następcy – mówi nam jego bliski znajomy, wieloletni współpracownik.

Krzysztof Łapiński nie chciał rozmawiać na temat kulis jego odejścia z Pałacu Prezydenckim. Potwierdził jedynie, że wybiera się dzisiaj na Forum Ekonomiczne do Krynicy. – Jako prelegent. – napisał Łapiński.

– Biznesowo czy tylko jako prelegent – dopytujemy. – Jako prelegent – odpisał były rzecznik prezydenta. Wystąpienie zaplanowane jest na godzinę 15.15.

Czytaj dalej…

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika