Skutecznie wyleczyć COVID-19. „Tę książkę można polecić każdemu” | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.07.2022

Skutecznie wyleczyć COVID-19. „Tę książkę można polecić każdemu”

Książka „Skutecznie wyleczyć COVID-9” przedstawiana jest jako „polisa na życie”. Choć to hasło bardzo poważnie brzmiąca, wydaje się, że nie ma w nim ani trochę przesady.

Autorami książki są: prof. Andrzej Frydrychowski i

Zawierająca nieco ponad sto stron publikacja książkowa koncentrująca się na zagadnieniach dotyczących choroby wirusowej COVID-9 w sposób jasny, zrozumiały i wyczerpujący unaocznia oraz tłumaczy mechanizmy towarzyszące infekcjom wirusowym a także – co najważniejsze –  sposobom walki z nimi. Znacznie odbiega od tego, co słyszeliśmy i wciąż słyszymy w mediach. Sporo przedstawionych propozycji wkracza w przestrzeń medycyny zintegrowanej – mowa jest o ziołolecznictwie, witaminach, preparatach pochodzenia naturalnego, wlewach dożylnych itd. Propozycje są opisane bardzo dokładnie, często wraz z dziennym dawkowaniem – to ogromna wartość książki. Jest też mowa o lekach – autorzy nie pominęli słynnej skądinąd Amantadyny, którą opisują wraz ze szczegółowymi instrukcjami podawania, opierając się na informacjach od przemyskiego lekarza, Włodzimierza Bodnara, który zasłynął odważnym leczeniem chorych podczas kulminacji pandemii w latach 2020 i 2021.

Poza tym mamy bardzo ciekawy fragment będący opracowaniem statystyczno-socjologicznym, który ocenia zjawisko pandemii pod względem zachowań społecznych, pokazując liczby, procenty i fakty na temat zakażeń i zachorowań na COVID-9.

Moją uwagę zwróciła także mocna reakcja autorów na zjawisko zamykania gabinetów lekarskich i przechodzenie lekarzy w tryb tzw. teleporad. Autorzy taką postawę krytykują bezwzględnie i opisują jako ucieczkę żołnierza z pola walki, czyli dezercję. Trudno odmówić im racji, bo lekarz jest przecież powołany do walki z chorobą i ratowania życia, nie zaś do uciekania przed pacjentami.

Prof. Frydrychowski i nie zapomnieli o szczepionkach, przywołując najnowsze badania nad efektami ich podawania. Czy jednak warto szczepić się na COVID-9? W książce nie znajdziecie jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie – obaj naukowcy w tym zakresie, z iście naukowym dystansem podchodzą do zagadnienia, czekając na kolejne wyniki badań, jednocześnie wskazując na obszary, które mogą budzić i budzą ich wątpliwości. Tu czytelnik ma sam podjąć decyzję. Takie podejście wydaje się zdecydowania najrozsądniejsze. Tego też my, czytelnicy, powinniśmy wymagać od obiektywnych opracowań, aby prezentowały fakty, nie zaś je interpretowały.

Co istotne, to wspomniany już poradnikowy charakter książki. Mając ją możemy wcześniej przygotować gotowe zestawy lecznicze na COVID-9 (witaminy, zioła, nalewki, urządzenia do inhalacji, nebulizacji i inne) zyskując pełną gotowość do walki z wirusem. A to jest bardzo ważne, bo – jak piszą autorzy (a trudno się z nimi nie zgodzić) przy leczeniu COVID-19 trzeba działać bardzo szybko, zatem najlepiej jest się na niego wcześniej przygotować. W tym kontekście książka faktycznie jest swego rodzaju polisą do walki z wirusem – przygotowujemy się do działania przed nadejściem choroby. Mając do dyspozycji książkę „Skutecznie wyleczyć COVID-19”, można zrobić to bez trudu, dlatego też należy bezwzględnie polecić ją każdemu. Czynię to więc z pełnym przekonaniem, zachęcając Państwa do lektury.

Książka do nabycia: https://www.zdrowiebezlekow.pl/ksiazki/16896-skutecznie-wyleczyc-covid-19-prof-dr-hab-n-med-andrzej-frydrychowski-dr-michal-lange-9788395860775.html

Autor

- dziennikarz, fotoreporter, podróżnik.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
 1. Witek pisze:

  Tak, oby to byla polisa na zycie… dzieki.

  Natomiast historie o dramatycznych problemach zdrowotnych oraz utracie owego zycia u zaszczypanych sa niestety ciagle nowe…

  Swietny jest kanal YT Szot Joker :
  daje swiadectwo kolejnych przypadkow naglicy u znanych ludzi w kraju i zagranica.

  A to cytat z internetu, sprawa z ub roku :

  „Nie dawno na wsi u znajomych przyjechał szczepionko bus. Wszystko pięknie łatwo i sprawnie – się zapowiadało.

  Kolejka ze 30 osób sie ustawiła, wszyscy uśmiechnięci zadowoleni w piękne środowe popołudnie.

  I słuchajcie co dalej :
  2 osobom po zaszczepieniu słabo się zrobiło a jak poszłaa trzecia to dostała wstrząsu anafilaktycznego że nie mogli docucić.

  Jak to ludzie zobaczyli to sie rozeszli do domów.
  a i posłuchajcie Zmywaka w ostanim wideo ( Youtube ) jak kolegę z pracy sparaliżowało.

  Tak jestem szurem, antyszczepionkowcem „

 2. Solidar pisze:

  Polecam książke. Wartosciowa pozycja

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>