Słabość TVP szkodzi wszystkim | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.08.2017

Słabość TVP szkodzi wszystkim

Panie prezesie zarządu Telewizji Polskiej, Jacku Kurski! To właśnie pana sobie wybrałem, by skierować te zdania, gdyż jest Pan specjalistą i zna się na komunikacji społecznej.

Otóż… Wizerunek poczynań władzy, rządu, parlamentu, prezydenta i pozostałych rządowych instytucji leży i kwiczy!

Kiedyś potrafiliście robić świetne spoty. Potrafiliście tworzyć spójne i przekonywujące komunikaty. Tworzyliście nastrój i klimat.

teraz, zdając sobie sprawę, ze toczy się bezpardonowa propagandowa i przeciw wam wytaczane są najcięższe działa i nie ma mowy o fair play, wy rozmemłacie się miałkich dyskusjach, pozwalacie opozycji narzucać ton, pozwalacie się obrażać, tak, że to wszystko wygląda, że to oni są stroną dominującą, oni wskazują o czym będzie się mówić i chyba oni potrafią lepiej przekonywać niezorientowanych.

To jest niedopuszczalne. Zaangażujcie najlepszych specjalistów, tak, jak to świetnie się udało w czasie kampanii wyborczych i zacznijcie mocno i boleśnie uderzać w ten pusty bęben przeciwników. Faktycznie, można odnieść wrażenie, że wystarczy tylko pokazywać ich i ich działalność i sami się skompromitują. To nie tak – wasza bierność i pasywność w tej propagandowej bitwie jest źle przez ludzi widziana. Jest odbierana jako słabość. Trzeba dać głos. I to mocny i wyraźny.

Autor

- publicysta. Z zawodu inżynier elektronik pracujący od 30 lat za granicą na morzu. Konserwatysta.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika