"Zniszczenie Polski". Projekt który się nie udał | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.06.2016

„Zniszczenie Polski”. Projekt który się nie udał

Najpierw miał być Smoleńsk. 10 kwietnia 2010. Odcięcie głowy. Pozbawienie kraju prezydenta, nowych natowskich generałów i intelektualnej elity. Już 40 minut po tragedii minister Sikorski dokładnie wiedział, że zawinili piloci, roztrzaskali samolot i SMSami nadał oficjalną narrację. Nie było jeszcze oficjalnego zgłoszenia śmierci prezydenta, gdy marszałek Bronisław Komorowski dokonał najazdu na Pałac Prezydencki i przejął funkcję urzędującego prezydenta.

Wieczorem Donald Tusk, człowiek faktycznie sprawujący władzę w Polsce i nienawistny wróg zabitego prezydenta, był już w Smoleńsku, na miejscu katastrofy i sprzedał Rosji całe nasze narodowe śledztwo, stawiając siebie w pozycji Piłata, zgadzającego się na ukrzyżowanie Chrystusa. Akt pierwszy dobiegł końca.

Reakcja narodu była ciągle niewiadomą. Nie wiadomo ilu Polaków zaczęło się gromadzić po opublikowaniu pod Pałacem Prezydenckim. Nie mogę dotrzeć do informacji. Ale ludzi było dużo. Bardzo dużo. Stali w spokoju i przeżywali i starali się pojąć tragedię, która się wydarzyła.

Tłum spokojny. I zjednoczony. Ogarnięty wspólną myślą. To dla projektantów całego schematu było niedobre. Taki naród zjednoczony wokół narodowej tragedii, gdzie w obiektywach kamery płakali poseł PIS-u Zbigniew Giżyński i resortowa dziennikarka Monika Olejnik (mówię o tym, co na własne oczy widziałem) był niebezpieczny. Mógł rozwalić precyzyjnie zaprojektowany plan.

Cóż to mógł być za fantastyczny projekt? – Zapyta sceptyk. Ano taki, że państwo polskie miało się rozpaść. A jeżeli do tego nie dojdzie, rozrywane wewnętrzną walką, miało stracić na znaczeniu i stać się kolejnym bantustanem rozgrywanym walką wewnętrzną.

Projektanci natychmiast przystąpili do działania. Pamiętamy dobrze akcję „Zimny Lech”. I wszystko co się potem działo. Mainstreamowy aparat propagandy ruszył pełną parą. Judzono, kłamano, manipulowano.

I osiągnięto założony cel. Naród jest podzielony. Skutecznie na długie lata. W takim środowisku ówczesna władza mogła robić, co chciała. Rozbierała Polskę kawałek po kawałku. Niszczyła to co dobre i sprzedawała obcym, to, co miało jakąś wartość. Sprzedawała za grosze.

A naród mamiła pozornym dobrobytem ustanowionym na poziomie ruskiego kołchozu. Tak już miało być. Naród skłócony, bombardowany manipulancką propagandą i żyjący z dnia na dzień, bez wyraźnych perspektyw, coraz bardziej w szponach międzynarodowych korporacji.

Zmieniono nawet kanony edukacji, aby seryjnie produkować niedouczonych i otępiałych obywateli, bez swojej historii tożsamości. Jednymi z końcowych elementów zniszczenia naszej ojczyzny miały być działania prowadzące do sprzedaży międzynarodowym spekulantom polskiej ziemi, polskich lasów i polskich kopalń.

Tak Polska miała upaść i już nigdy się nie podnieść. Zaczadzeni przedstawiciele władzy, cynicznie, albo z głupoty wołali: – Ja jestem Europejczykiem! Nie Polakiem, a Europejczykiem. Polskość i tożsamość narodowa miały stopniowo umierać. Tak, jak 10 kwietnia 2010 roku o godzinie 8:41 umarli, zabici wrogim działaniem liderzy kraju wraz ze swoim prezydentem.
Na szczęście dla narodu, realizowany plan miał pewien mankament, którego nie dało się przewidzieć: do samolotu nie wsiadł, jak było ustalone, prezes PIS-u Jarosław Kaczyński. Przeżył, by opłakiwać śmierć bliskich, lecz także, by stać się symbolem, centralną postacią dla części narodu, wokół której koncentrował się opór i niezgoda na rozwalenie ojczyzny.

Kim byli mordercy – planiści, którzy ułożyli perfidny plan likwidacji Polski? Spoglądając wstecz, to nasuwają się od razu postaci Stalina i Hitlera. Oni byli zdolni do wykonania zaplanowanej z zimną krwią zbrodni. Lecz kto teraz chciał zniszczyć cały naród i państwo? Czy to realizacja nowego porządku świata? Nie sądzę, aby to był autonomiczny plan Putina i Rosji. Choć niewątpliwie Putin brał w tym udział. Brał też w tym udział, bez żadnych wątpliwości, z pełną świadomością, lub tylko częściową, premier Donald Tusk. Ale to mała figura w tej układance, a jego współpracownicy to jeszcze mniejsze pionki.

Kto jeszcze chciał zniszczyć Polskę? Niemcy? Zawsze, gdy Rosja przeprowadzała jakąś perfidną operację przeciwko Polsce, to Niemcy się do niej przyłączali. A nierzadko sami byli inspiratorami zbrodni. Te dwa narody, mimo oficjalnie wypowiadanym słowom o przyjaźni i braterstwie, zawsze były albo otwartymi, albo skrytymi wrogami Rzeczpospolitej.

Nie zdołali nigdy do końca Polski ujarzmić. Wyzwoleńcze powstania wybuchały regularnie. A już wolna II RP w 1920 roku, z marszałkiem Piłsudskim na czele, nie dopuściła, by sowieccy bolszewicy połączyli się z komunistami z Hamburga i potem wspólnie opanowali całą Europę. Mieliśmy, między innymi za to, okupację niemiecką i natychmiast potem okupację radziecką. I mordowano Polaków tysiącami. Szczególnie przywódców i inteligencję… Tak jak 10 kwietnia w Smoleńsku. Przywódca i inteligencja…

Kto jeszcze miał udział w projekcie likwidacji Rzeczpospolitej? Międzynarodowa finansjera i miliarderzy uzurpujący sobie prawo do zaprowadzenia nowego porządku świata? Przecież już w roku 1972 niesławny Klub Rzymski określił, że Polaków ma być 15 milionów, wobec ówczesnej liczby 40 milionów. Co się miało stać z resztą? Smoleńsk po Smoleńsku? A młodzi mieli się rozpłynąć w europejskiej multi–kulti magmie?

Historia na szczęście kieruje się własnymi regułami i zazwyczaj planowania, czy knowania nie za bardzo się udają. Ludzie są rozumni i nie do całkowitego opanowania. A często i przypadek krzyżuje najlepsze nawet plany. Jak wspomniana nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na pokładzie lotu do Smoleńska.

Gdy Polska wydawałoby się dotknęła i wydawało się, że już nie ma ratunku, nastał rok 2015. I marionetkowa władza obcych mocodawców, zadufanych w sobie bufonów i hochsztaplerów, z przerażeniem zobaczyła, że ten podzielony, niby na zawsze, naród jest niesymetryczny i swoimi wyborami zepchnął dotychczasowych zarządzających państwem z nadania obcych sił, w otchłań.

W tym roku, 10 kwietnia 2016 roku mieliśmy szóstą, a tak właściwie pierwszą rocznicę Zamachu Smoleńskiego. Po raz pierwszy swobodnie możemy przeżywać tragedię i powoli dochodzić do prawdy.
Co bardzo ważne – mamy wreszcie, odzyskaną z trudem, swoją narodową telewizję pokazującą to, co jest ważne dla narodu i co ludzie chcą widzieć.

Czy projekt „Zniszczyć Polskę” nie powiódł się i dobiegł końca? O nie! Zakulisowi gracze tak łatwo się nie poddają. Angażują w swój pomysł nowe środki, grube miliony euro, czy dolarów, a w Polsce ciągle są zdrajcy gotowi pracować dla tego, kto dobrze zapłaci, a Polska i Polacy nie mają dla nich żadnego znaczenia.

Jestem optymistą i trochę wizjonerem. Nastąpił wyraźny przełom i można powiedzieć, że wreszcie wygraliśmy. Choć prawdziwe jest stwierdzenie, że wygraliśmy pierwszą rundę. Złe moce: i te wewnętrzne, zaprzedane wrogom Polski, lub tylko myślące o własnym dobrobycie; jak i te zewnętrzne, w Brukseli, Moskwie i Berlinie tak łatwo się nie poddają.

Ale my po raz pierwszy mamy silną i mądrą ekipę, która ma coraz większą legitymację narodu. Gdy nie zboczymy z obranej drogi to my rozwalimy plan zniszczenia Polski. Pozbędziemy się wewnętrznych sprzedajnych manipulatorów, umocnimy państwo i gospodarkę, a w międzynarodową grę będziemy grali według własnych reguł z nadrzędnym celem dobra państwa i obywateli.

Autor

- publicysta. Z zawodu inżynier elektronik pracujący od 30 lat za granicą na morzu. Konserwatysta.

Wyświetlono 40 komentarzy
Napisano
 1. Michał pisze:

  co tam berlin co tam moskwa chrzescijanska sekta rozlozyla to panstwo i narod juz u samego poczatku i drenuje kase z niego do dziisaj akurat przy obecnej wladzy funkcjonariusze tej sekty w wydaniu katolickim maja sie wyjatkowo dobrze kasa plynie rownym strumieniem ziemi maja w brod i beda miec jeszcze wiecej nikt na ta sekte z wladzy zlego slowa nie powie a za ta tzw ineteligencje jezeli ma byc powiazana z ta sekta to moze i lepiej ze ich nie ma

  • milygosc pisze:

   Denerwuje to wynoszenie złodzieji i obronców koryta jako obronców demokracji, równie dobrze można ufać pedofilowi na koloni jako jednynemu wychowawcy. Dzieki katolicyzmowi ten naród żyje i sie nie podda a kto chce inaczej to tak jak chciałby głodnego wspomóc cyjankiem

   • Anon pisze:

    W jednym komentarzu odniesienie i do pedofilii i do katolików. Brawo, zaorałeś całe pole i to swoją własną głową. Gratuluję 🙂

   • Magdalena pisze:

    „Chrześcijańska sekta” – ko Panu dał prawo do takich nikczemnych określeń? Przynależność do Pana Boga, to najwyższy zaszczyt dla człowieka. Niech Pan waży swoje słowa, bo kiedyś przyjdzie Panu za nie odpowiedzieć przed Najwyższym PANEM Nieba i Ziemi.

    • Tomasz pisze:

     Nikczemne określenie??? Przynależność do Boga nie jest przynależnością do tzw. kościoła. Apostołowie nie należeli do żadnego kościoła, byli żydami, tak jak Jezus. Nie należeli do Boga? Sekta mami, oszukuje, wykorzystuje „wiernych” – wypisz, wymaluj – kościół.

    • Ruby pisze:

     Oczywiście, że sekta. Wierzycie w bajki sprzed tysięcy lat. To, że ktoś wierzy w jakieś wyimaginowane stworzenia – to za mało.

  • Andrzej pisze:

   Morda lewacki śmieciu, ścierwo anonimowe…

  • Erazm pisze:

   Przyjacielu, nie pieprz bez sensu. Religia jest u nas fundamentem tożsamości narodowej i to właśnie ona pozwala nam trwać wbrew dwóm molochom na wschodzie i zachodzie.Obawiam się chłopcze że jesteś, jak to mówią, zaburzony. Pani Magdalena napisała Ci że kiedyś staniesz przed Bogiem, obawiam się że nie, staniesz od razu przed swoim panem na niskości.

 2. 05:38 pisze:

  Zgadzam się z autorem publikacji. Proponuję w celach edukacyjnych o dalsze artykuły.

  • Anon pisze:

   W celach edukacyjnych i dla dobra ogółu wyjedź proszę z tego państwa i odłącz internet. Jak już musisz pisać taki syf, to rób to na ścianach swojego PRL-owskiego bloku, który jest twoim największym osiągnięciem życiowym zaraz obok 40″ telewizora LCD, wtedy przynajmniej mniej osób to zobaczy i nie będzie musiało leczyć raka.

   • Nona pisze:

    Powinieneś się pogodzić z tym, że stało się to, co się stało. Dla własnego zdrowia psychicznego. Jeśli nie, emigruj. Ale skuteczniej od córki Kopaczowej.

 3. Anonim pisze:

  Spekulacje i bajki wyssane z palca. Każdy ma swoja opinie, swój mozg i swój tok myślenia. A mnie juz zaczyna denerwować czytanie artykulow napisanych przez pro prawice i sympatyków PIS. Jarek tak samo po jednych pieniądzach z Tuskiem. Każdy z nich ma gdzieś polske i polakow. Liczy sie ile wpadnie do kieszeni. Takie polskie realia.

  • paw pisze:

   puki co pierwszy prawdziwy komentarz człowieka niezmanipulowanego brawo , dlatego nie można pozwolić na powstanie super państwa bo inaczej więcej narodów straci na jakiejkolwiek wartości i będzie jeszcze ciężej wytrzymać w tym żydowskim gównie

 4. Anonim pisze:

  Komunistyczna propaganda przez 45 lat karmiła nas gonem sowieckim.przez następne 26 lat kormieni byliśmy gownem lewackim.Trybuna Ludu tak jak GW miały jeden cel.Obrzydzic nam patriotyzm iwypac mózgi z miłości do ojczyzny. Nareszcie mamy coś normalnego,coś co nas umacnia w wierze i patriotyzmie.Czas komunistyczne lewactwo spuścić wreszcie do szamba historii.

  • Anon pisze:

   A teraz jesteśmy karmieni gównem prawackim, które karze nam podnosić pięść na każdą osobę bez nr PESEL. Handluj z tym anon

   • Paw pisze:

    handluj z sąsiadami Anon 😀 , nie musimy podosic pięści na każdą osobę, tylko na tych którzy nie są Polskimi Polakami Dla Polaków dla wolności dla nas samych na tych którzy chcą z nas zrobić swoje potulne owieczki by je wyruchać i czerpać korzyści z nas Słowian z naszego pra rodu który powinien być o wiele silniejszy niż obłuda i kłamstwa

 5. Janusz pisze:

  Trudno jest dyskutować z kimkolwiek, kto nawet nie ma odwagi nicka wymyślić, nie mówiąc nawet o imieniu. I nagle wiele komentarzy podpisanych Anonim, Anon, a chyba nawet Anal.
  Świadczy to tylko o jednym – jest ciągle sporo ludzi wystraszonych, ludzi, którym miniony system złamał kręgosłup. Prawdziwych homo sovieticusów.
  I ja dobrze wiem, ze jest za późno by tą chorą mentalność zmienić.

  Oczywiście wszystko to może być nieprawdą i mamy tutaj zawodowych hejterów pana Adamowicza. Ciekawe ile płaci?
  Ruskie potrafią dać nawet 20 euro za dobry gnój.

  • Anon pisze:

   Janusz dokształć się, anon to określenie z karachan.org i innych naszych forów poświęconych niszczeniu bolski, które sponoruje UE. Poza tym 20 ojro to płacił Soros na demnostracjach KOD-u, szanujmy się, Adamowicz nie schodzi poniżej 200 zł

   • Anon hier pisze:

    PS Jako homo sovieticus z dziada pradziada potwierdzam, boję się jak cholera przydługich tekstów wypełnionych spekulacjami o zasięgach na poziomie kiepskiej gazetki gminnej

 6. Jos pisze:

  Jest mało prawdopodobne, że jakiekolwiek próby zmienią mentalność hejterów – pieniądz zrobił swoje, więc nie karmimy tych ze zniszczoną KORą mózgową.
  Popieram jednak każdą próbę dotarcia do świadomości milczącej większości. Zbyt długo działała zła propaganda !
  Brawo Panie Januszu!

 7. Piotr pisze:

  Dobrze napisane. Same fakty

  • Anonim pisze:

   Czytam i oczom nie wierze czy ja zwariowałam czy przenioslam się żywcem do let 60 ?czy ktoś kto to napisał naprawdę tak myśli czy to objaw mega wazeliny

 8. Witoldj pisze:

  Panie Kamiński – niech Pan już tych czerwonych tabletek nie bierze niech może Pana lekarz przepiszę Panu jakies słabsze

 9. Krzysztof pisze:

  To wszystko to prawda, jednak dlaczego kazdy boi sie uzyc jednedgo slowa, kuczowwgo slowa? ZYDZI! Zawsze slysze, Niemcy, Rosjanie a nigdy Zydzi!. Kto zaplacil za trzeca rzesze? ZYDZI. Kto stworzyl ZSRR? ZYDZI! Kto stworzyl Bank Swiatowy? ZYDZI! Dla kogo Polska jest Ziemia obiecana? Dla ZYDOW!!! Ludzie przejrzyjcie na oczy.

  • No tak – Hitler Żyd, Lenin Żyd, Trocki Żyd, Stalin Gruzin… Przecież to nie Rosjanie ani Niemcy, lecz Żydzi ukrywający sie pod postaciami nazistów i komunistów… Wszystko w porządku z samopoczuciem?

 10. Paweł N pisze:

  Pan Kamiński od 30 lat pływając na morzu zdecydowanie utracił kontakt z gruntem.
  To jest political fantasy i sekciarstwo w jednym.
  Podejrzewałbym, że to kret PO, który ma zadanie robić z PiS idiotów.

 11. Robert pisze:

  Dno ……….i metr mułu ….
  Podziękuj gamoniu kelnerom od Sowy że możesz teraz płodzić takie obłąki …..Jesteś tak zaczadzony że do końca swojego obłąkanego żywota nie załapiesz ile im zawdzięczasz …. Ty , Duda , Szydło, Kaczyński i spółka też …….

 12. Robert pisze:

  Tego się nie leczy , to się usuwa….

 13. no a teraz Niemiaszki ściągnęli na własną zgubę islamistów i karzą wraz o zgrozo z papieżem Fr… POLSCE I POLAKOM ich przyjmować aby okupanci terroryści niemiaszków zdominowali POLSKĘ I POLAKÓW ale my naród POLSKI dumny mądry i sienie damy,my serc swych słuchamy……

 14. sesion pisze:

  Ten artykuł to totalne g…no z pustego łba kretynów, którzy nigdy nie zhańbili sie porządną pracą i którym nic nie wyszło z urojonych marzeń o raju. Takie sk…. mącą w głowach polaków a ta reszta idiotów daje się nakręcać i w ten sposób tworzą się pseudo nacjonalistyczni debile którzy nienawidzą wszystkich dookoła

 15. xxx pisze:

  kim jestes zeby takie gupoty pisac,co myslisz ze to polacy kupia ?,,jestes idjota,,,chyba nalezysz do elity obecnego ministra MONu,ktory uciekl z wariatkowa

 16. Janusz pisze:

  Radują mnie te bluzgi okrutnie, bo znaczy to, że przegrane szczury zapędzone do rogu, w krańcowej panice zaczynają sobie wypruwać flaki.
  To stąd taki smród bije od nich.

  Pś Pozdrawiam hejterów z brygady Pomaski

 17. LJCM pisze:

  Madre slowa

 18. Ewaxx pisze:

  Może Panowie Polacy zacznijcie być prawdziwymi Polakami , by wreszcie zaczniecie bronić tej Polski. Przestańcie być targowicą!!!

  Czy któryś Niemiec tak ostro atakuje swojego rodaka, jak ten broni swojej ojczyzny Niemiec.. nie!!! Czy Niemiec donosi na swój kraj do sąsiadów… też NIE.
  Pieniactwo to przypadłość narodowa Polaków od ponad 1000 lat i więcej.

  Byliśmy kiedyś potęgą już w latach 833-900, gdzie tereny Lechii sięgały od Łaby po Ural, od morza Bałtyckiego po obecne granice Grecji, to ….to państwo nazywało się .. Lechia.

  Lecz ułomne charakterki Polaków zaprzepaściły ten stan granic. Nawet pogardzili jak w 1610 roku po zdobyciu Moskwy przez wojska Żółkiewskiego i zaproponowaniu przez Rosjan Władysławowi bycie carem Rosji, Polacy to odrzucili.
  Pozwolono, by Rosja urosła w siłę, a nie przyjęli władzę nad Rosją!!!

  Natomiast Niemcy z małego terytorium stale poszerzali swoje granice i nie pozwalali odebrać sobie już ziem zdobytych.

  Nie przynoście wstydu Polsce i zacznijcie myśleć logicznie i strategiczne, schowajcie swoje urazy, pazerność i głupotę, a zjednoczcie się, by zwyciężać swoich wrogów ojczyzny i naszych wrogów z zewnątrz, bo Niemcy od ponad 1200 lat nigdy nie byli naszymi przyjaciółmi, a zawsze knowali przeciwko Polsce!!!

  To ich zachowanie- agresje kłamstwo, wywyższanie się to Niemcy mają zakodowane w genach i krwi, jak muzułmanie zabijanie niewiernych. To samo jest z Rosją.

  Polacy pozwolili w przeszłości, by oba kraje Niemcy i Rosja urosły w siłę ….. z powodu braku strategicznego myślenia na przyszłość i swojej głupoty!!! Za błędy z przeszłości ….to teraz my ponosimy tego konsekwencje!!!

 19. zatroskana pisze:

  Polske ograbili sami polacy.Wladza pozwolila wyludzac podatek WAT z budzetu, kazdemu kto potrafi to robic. A wiadomo, polak potrafi!!!!Zdolny narod, w jednym pokoleniu dorabia sie takiej fortuny, ze starczy dla wnukow!!!! W zadnym kraju tak nie ma!!!!Bo Polski dawno juz nie ma, d…… i kamieni k…….., taka jest prawda!!!

 20. Sentil pisze:

  Kto dopuszcza tamie brednie do publikacji?

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika