O EURO 2012 na pszystankach, w szkołach i kościołach | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 22.02.2012

O EURO 2012 na przystankach, w szkołach i kościołach

Będą ulotki, w autobusach, szkołach i kościołach. Rusza akcja informacyjna dla mieszkańców stref wyłączonych z ruchu lub z ograniczeniem ruchu podczas EURO 2012 w Gdańsku.

W przyszłym tygodniu rozpocznie się akcja informacyjna dla gdańszczan mieszkających w miejscach, w których podczas EURO 2012 trzeba będzie wprowadzić w ruchu.

Chodzi o dzielnice: Młyniska i Letnica oraz okolice ulic: Słowackiego, Jana z Kolna Kościuszki oraz Kochanowskiego. Te obszary wyłączone będą z ruchu od ok. 4 godzin przed meczem do ok. 3 godzin po meczu.

– W przyszłym tygodniu zaczynamy informowanie mieszkańców tych okolic o tym, w jaki sposób będą mogli poruszać się po miejscach swojego zamieszkania podczas meczów – mówi Mieczysław Kotłowski, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku, równocześnie szef zespołu koordynującego transport w Gdańsku podczas EURO 2012. – Także kiedy jak i gdzie wyrobić będzie można bezpłatny identyfikator upoważniający do wjazdu do stref objętych restrykcjami.

Szczegółowe pojawią się we wszystkich gdańskich tramwajach i autobusach, także na przystankach komunikacji miejskiej.

Ulotki informacyjne rozdawane będą przez strażników rejonowych podczas spotkań z mieszkańcami, w szkołach i kościołach.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>