Otwarcie 19. sklepu Lidl w Gdańsku | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.07.2019

Otwarcie 19. sklepu Lidl w Gdańsku

Już 25 lipca o godzinie 7:00 przy ul. Kołobrzeskiej 28C otwarty zostanie19. sklep sieci Polska w Gdańsku. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca”–pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jaki mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 25 lipca do soboty 3 sierpnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie w Gdańsku znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in.szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Na osoby, które odwiedzą sklep w dniu otwarcia, będą czekały różne atrakcje m.in. cooking show, pyszna kawa przygotowana przez baristów, a dla najmłodszych malowanie buziek, oraz wiele produktów w promocyjnych cenach.

Nowy sklep sieci w Gdańsku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 21 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handloweod0 9:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z około 130 miejsc parkingowych.

-W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Gdańsku”– podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Polska.

***

Z okazji otwarcia kolejnego sklepu Lidl, mamy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania są 3 kosze od Lidla.

Pytanie konkursowe:

Niedawno Polska oddał w ręce klientów nową aplikację ułatwiającą zakupy. Jak nazywa się ta aplikacja.

A) Plus B) ’n’shop C) Lidlowa skarbonka

Na odpowiedzi czekamy pod adresem: redakcja@gazetabaltycka.pl

AKTUALIZACJA (17:55)
Serdecznie dziękujemy za bardzo liczny udział w konkursie! Z osobami, które odpowiedziały najszybciej, już się skontaktowaliśmy, pozostałym Czytelnikom życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Autor

- Gazeta BałtyckaMoto Replika