Maciej Lisicki: ”Każde mieszkanie będzie musiało zapłacić 38 zł za wywóz odpadów” | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 24.11.2012

Maciej Lisicki: ”Każde mieszkanie będzie musiało zapłacić 38 zł za wywóz odpadów”

Na czym polega reforma komunalna, która wkrótce zostanie wprowadzona w Gdańsku w życie? Wyjaśnia Maciej Lisicki – ds. polityki komunalnej.

Maciej Lisicki – ds. polityki komunalnej.

O „metodzie ryczałtowej”, segregacji odpadów, kosztach usuwania śmieci – mówi Maciej Lisicki, zastępca prezydenta Gdańska.

Realizacja:

Autor

- Radioeuro2016.pl

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
 1. Imię... pisze:

  Rosną opłaty, rosną też majątki takich Lisickich, Adamowiczów, Pawlaków, którzy zgodnie z prawem poobsiadali spółki miejskie jak sępy i udają, że wykonują tam jakiś nadzór (który powinni czynić tytułu wykonywanej już pracy)
  Wywozem śmieci mają zająć się urzędnicy i od razu średnio drożeje dwa razy – oto odpowiedź jak wygląda szanowanie pieniędzy podatników.
  Na Szadółki poszło kilkaset milionów a śmierdzi przeokrutnie…

  • Kostek pisze:

   Zgadzam sie. Oni beda predzej czy pozniej za to rozliczeni. Wyborcy ich rozlicza a powinien tez prokurator. Moze i to kiedys nastapi. Taka patologia nigdy nie trwa wiecznie. I to pocieszajace.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika