Plan letnich przygotowań Lechii Gdańsk do sezonu 2017/18 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.06.2017

Plan letnich przygotowań Lechii Gdańsk do sezonu 2017/18

Znany jest już plan letnich przygotowań Biało-Zielonych do sezonu 2017/18. raz pierwszy piłkarze spotkają się na zajęciach 23 czerwca. Przed wznowieniem rozgrywek ligowych zaplanowano trzy gry kontrolne.

23 i 24 czerwca piłkarzy Lechii czekają pierwsze treningi, które składać się będą z testów szybkościowych i wydolnościowych. Niedziela, 25 czerwca, będzie dniem wolnym. Z kolei na 26.06 zaplanowano trening przy ul. Traugutta.

Dzień później podopieczni Piotra Nowaka wyruszą na zgrupowanie do Gniewina, które potrwa do 8 lipca. Na miejscu mają zostać rozegrane trzy mecze sparingowe: z mistrzem Cypru, APOEL-em Nikozja (27 czerwca, do potwierdzenia), pierwszoligową Chojniczanką Chojnice (1 lipca) oraz beniaminkiem Ekstraklasy Sandecją Nowy Sącz (4 lipca).

Po powrocie ze zgrupowania, ostatni tydzień przed ligową inauguracją, Biało-Zieloni będą trenowali na obiektach przy ul. Traugutta.

Premierowy sezonu 2017/2018 Lechia rozegra 15 lipca w Płocku przeciwko tamtejszej Wiśle.

[źródło: Biuro Prasowe Lechii S. A.]


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika