Zapraszamy na fotorelację z Gdynia Sailing Days 2022 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 15.07.2022

Zapraszamy na fotorelację z Gdynia Sailing Days 2022

W dniach od 8 do 24 lipca odbywa się 23. edycja jednej z najważniejszych imprez żeglarskich basenu Morza Bałtyckiego – Gdynia Sailing Days.

Fot. Michał Stosik / ms-fotograf.com

Podczas imprezy rywalizuje ze sobą ponad 600 żeglarzy w 20-u klasach regatowych. Organizatorami wydarzenia są Polski Związek Żeglarski, Gdyńskie Centrum Sportu, Polska Grupa Energetyczna i Miasto Gdynia.

Przedstawiamy fotorelację z wyścigów o Puchar Miasta Gdyni w dniu 3 lipca, w klasach ILCA 4, ILCA 6, ILCA7 (następca tradycyjnej klasy olimpijskiej LASER).

Fot. Michał Stosik / ms-fotograf.com

Po pierwszym dniu zmagań w klasie ILCA 7 liderem był Maciej Panaś (ChKŻ Chojnice), ale ostatecznie musiał uznać wyższość doświadczonego 30-letniego Stanisława Klimaszewskiego (Giżycka Grupa Regatowa), który w sumie wygrał siedem z dziewięciu wyścigów. 8-letni zawodnik, który w tym roku po raz pierwszy ma okazję rywalizować w tej konkurencji, okazał się najlepszy w dwóch pozostałych startach. Trzeci, ze znaczną stratą do tego duetu, był Miłosz Michalak (YKP Gdynia). Więcej informacji na: https://gdyniasailingdays.org/news/gdynia-sailing-days-2022-koniecosf

Fot. Michał Stosik / ms-fotograf.com

Fot. Michał Stosik / ms-fotograf.com

Pełna fotorelacja

Autor

- kierownik działu "Dbam o zdrowie" w Gazecie Bałtyckiej, www.hollistic.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika