Paulina Młynarska: Na błędach ! Poradnik-odradnik | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 26.03.2015

Paulina Młynarska: Na błędach ! Poradnik-odradnik

Czy wszystko jest dobrze? A może wszystko powinno być inaczej? To zależy, z której strony spojrzeć… Ta książka doda otuchy i rozweseli każdego, kto stanął na rozstaju życiowych dróg. I być może sprawi, że czegoś się nauczymy — na cudzych błędach.

na_bledach„Na błędach! Poradnik-odradnik” Pauliny Młynarskiej to opowieść o trudnej sztuce błądzenia. O codziennych łzach i śmiechu. O pułapkach macierzyństwa. O samotności i tęsknocie silnej kobiety za silnym mężczyzną. O udanych i nieudanych podróżach, o wyplątywaniu się z toksycznych związków i… o miłości, która pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie.

W kilkunastu historiach opowiada o swoich największych życiowych burzach i przejaśnieniach, które po nich przychodzą, dając przy tym garść przyjacielskich rad, a czasem lekkiego prztyczka w nos. Wszystko po to, by zarazić swoim optymizmem i apetytem na życie.

Paulina Młynarska (ur. 1970) – dziennikarka, producentka radiowa i telewizyjna, związana z rynkiem polskim i francuskim. Felietonistka, blogerka, autorka scenariuszy i książek, znana z ciętego języka, własnego zdania i odważnego podejścia do tematów tabu. Od ponad dekady na antenie Style współprowadzi talk-show „Miasto Kobiet”. Feministka, narciarka i podróżniczka. Matka dorosłej córki. Mieszka w Kościelisku, gdzie przyjmuje gości, smaży konfitury i pisze książki.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika