Prezydent Lech Kaczyński 2005-2010 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.12.2017

Prezydent Lech Kaczyński 2005-2010

Książka pod tytułem „ Lech Kaczyński 2005-2010” wydana przez wydawnictwo PWPW w 2016 roku autorstwa Sławomira Cenckiewicza i Adama Chmieleckiego jest podróżą niedokończanej historii moim zdaniem jednego z wybitniejszych Prezydentów w historii III RP. Jeśli rzeczywiście chcemy poznać Prezydenturę Lecha Kaczyńskiego to warto tę książkę przeczytać.

Publikacja Sławomira Cenckiewicza i Adama Chmieleckiego jest – jak piszą sami autorzy – kontynuacją bestsellerowej biografii byłego Prezydenta RP.

„W pracy odnajdziemy Lecha Kaczyńskiego jako męża stanu repetującego interesy RP, dowiemy się jak godził obowiązki głowy państwa z życiem rodzinnym” – cytat z okładki.

Na publikację składa się z 5 rozdziałów omawiających poszczególne etapy prezydentury, są one podzielone przez autorów na podrozdziały.

Autorzy w swojej publikacji ujawniają dokumenty dotyczące lotu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w kwietniu 2010 roku, więc warto i z tego powodu nią sięgnąć.

Autor

- dziennikarz śledczy Gazety Bałtyckiej, kierownik redakcji ds. rozwoju. Specjalizuje się w tematyce społeczno-prawnej. Archiwista II stopnia (kursy archiwalne w Archiwum Państwowym w Gdańsku), Członek stały Stowarzyszenia Archiwistów Polskich (prawo do prowadzenia badań historycznych), miłośnik Gdyni, członek Towarzystwa Miłośników Gdyni. Hobby – prawo. Jest członkiem Związku Harcerstwa Polskiego.

Wyświetlono 3 komentarze
Napisano
  1. John pisze:

    Bez przesady. Jaki najwybitniejszy? Trochę skromności w tym naj.., naj… Raczej przeciętny. Nic szczególnego.

  2. John pisze:

    Bez przesady. Jaki najwybitniejszy? Trochę skromności w tym naj.., naj… Raczej przeciętny. Nic szczególnego.

  3. Imię... pisze:

    Tak faktycznie.za swojej kadencji był jedyny.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika