Czy jest strategia rozwoju gospodarczego dla Polski? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 11.05.2016

Czy jest strategia rozwoju gospodarczego dla Polski?

w Gdańsku i Biblioteka Publiczna Gminy Sztutowo zapraszają na spotkanie z prawnikiem, politykiem i dyplomatą, posłem na II kadencji – prof. dr. hab. Wojciechem Lamentowiczem, połączone z promocją książki „Strategia Państwa: Teoria Państwa aktywnego wobec sił spontanicznych”.

zaproszenie-sztutowo

17 maja 2016 r. (wtorek)
godz. 16.30
Biblioteka w Sztutowie
ul. Szkolna 13

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Zbyszek S. pisze:

    Sztutowo, już po raz drugi gościło znakomitego gościa, Pana prof. Wojciecha Lamentowicza. Pierwsze spotkanie, które odbyło się rok temu, wywołało olbrzymie zainteresowanie zarówno osobą prof. Lamentowicz jak i też tym co ma do powiedzenia. Drugie spotkanie, które odbyło się w dniu 17 maja br, zaplanowane na 2 godziny, przeciągnęło się do 5-ciu godzin. Tematyka poruszana przez Pana profesora spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i wywołała ożywioną dyskusję i szereg pytań. Mieszkańcy Sztutowa żywo interesują się bieżącą polityką oraz przyszłością Polski. Warto wspomnieć, że 2 m-ce wcześniej w Sztutowie, z inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej wspólnie z Klubem Współczesnej Myśli Politycznej w Gdańsku, odbyło się we wrześniu ub.r. bardzo interesujące spotkanie z prof. dr hab. Pawłem Bożykiem – Przewodniczącym Ruchu Odrodzenia Gospodarczego im. Edwarda Gierka, połączone z promocją książki „Apokalipsa według Pawła”.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>