Pomoc dla Tobiaszka | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.03.2023

Pomoc dla Tobiaszka

Tobiaszek Śpiewaka z Buszkowy koło Gdańska urodził się z wyrokiem śmierci. Ten wyrok to krytyczna, śmiertelna wada serca pod postacią skrajnej Tetratologii Fallota, braku pnia płucnego, hipoplastycznych tętnic płucnych, MAPCA’s.

Lekarze od razu narodzinach zdecydowali o cewnikowaniu serca, aby dokładnie sprawdzić co można zrobić. To co usłyszeli rodzice po badaniu, złamało ich całkowicie. Wada jest skrajnie krytyczna. Nie są w stanie nic zrobić w Polsce.

W imieniu rodziców, prosimy wszystkich ludzi o dobry sercach o pomoc i wsparcie chłopca w jego walce o życie! Dramatyczny wyścig z czasem o życie tego maluszka. Jesteśmy na etapie poszukiwań zagranicznej, która podejmie się ratowania chłopca.

Ruszyła zbiórka www.nadziejadladzieci.pl/serce-tobiasza oraz grupa wsparcia z licytacjami na facebooku „WYŚCIG ŻYCIE #serceTobiasza” fb://group/1024348628530546?ref=share

Tobiasz dzielnie walczy o każdy oddech, o każdy dzień życia.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika