Porozumienie Kaczyńskiego z Rydzykiem. "Nie powstanie nowa partia" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.04.2018

Porozumienie Kaczyńskiego z Rydzykiem. „Nie powstanie nowa partia”

Na razie nie powstanie Tadeusza Rydzyka – tak przynajmniej wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarli Wirtualnej Polski.

Od tym, że ma wpływy polityczne – wiadomo od dawna. Od dawna wiadomo również, że próbuje on rozszerzać oddziaływanie polityczne promując w swoich mediach niektórych polityków, w tym Zbigniewa Ziobrę, Jana szyszkę, czy Antoniego Macierewicza.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarła Wirtualna Polska wynika jednak, że pomiędzy dyrektorem Radia Maryja, a Jarosławem Kaczyńskim doszło do zawarcia „paktu o nieagresji” na podstawie którego media redemptorysty wspomogą dobrym słowem a sam ma powściągnąć ambicje utworzenia własnej reprezentacji w Sejmie. Media od dawna spekulowały o pomyśle utworzenia nowej partii, której filarem miał zostać Antoni Macierewicz.

Wygląda na to, że ten pomysł póki co został co najmniej odsunięty w czasie. – W zamian za to, politycy PiS mają teraz jeszcze bardziej przychylnym okiem spoglądać na działalność Tadeusza Rydzyka i uwzględniać jego głos w ważnych decyzjach politycznych – informuje Wirtualna Polska.

źródło: Wirtualna Polska

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika