Wicemarszałek z Kukiz'15 zwrócił ponad 13 tys. zł nagrody! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 13.12.2016

Wicemarszałek z Kukiz’15 zwrócił ponad 13 tys. zł nagrody!

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z klubu KukizR7;15 zwrócił nagrodę przyznaną mu przez Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Chodzi o ponad 13 tys. zł.

R1; Otrzymałem od Marszałka Sejmu wraz z innymi wicemarszałkami nagrodę roczną w wysokości 3.169,21 złotych netto. Podziękowałem Marszałkowi za docenienie mojej pracy, ale pieniądze zwróciłem R1; napisał Stanisław Tyszka. R1; Uważam, że w sytuacji, gdy Polaków zarabia na rękę około 2 tysiące złotych miesięcznie przyjęcie takiej „nagrody” byłoby niestosowne. Do polityki przyszedłem po to, by zakończyć marnowanie pieniędzy podatników, a nie przyczyniać się do niego.

Przypomnijmy, że ugrupowanie KukizR7;15 to jedyna formacja w Sejmie, która świadomie postanowiła nie pobierać jakichkolwiek publicznych dotacji na działalność. Gdyby tego nie zrobiono, do kasy ugrupowania każdego roku wpływałoby ponad 6 mln zł.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Papa Smerf pisze:

    Kto nastepny ?

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>