Kacper Formela - zawodnik MMA, którzy marzy o wyjeździe na zawody do Las Vegas | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.05.2015

Kacper Formela – zawodnik MMA, którzy marzy o wyjeździe na zawody do Las Vegas

Kacper Formela jest bardzo zdolnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Trenuje w klubie Piranha Grappling Team Gdynia. Zakwalifikował się na amatorskie mistrzostwa świata MMA, które odbędą się w Las Vegas. Obecnie zbiera na wyjazd.

kacper_formela-1

Kacper trenuję sztuki walki od siódmego roku życia. Karate zajął się profesjonalnie w wieku jedenastu lat. Zaczął trenować pięć razy w tygodniu. Do czternastego roku życia był czołowym zawodnikiem w Polsce. W czternastym roku życia został powołany do narodowej. Na Mistrzostwach Europy i Świata zdobywał medale – m.in. srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Liverpoolu w 2013 roku. Ostatecznie został dwukrotnym Mistrzem Świata Karate FSKA. Swoją karierę w karate zwieńczył zdobyciem czarnego pasa w marcu 2014 roku.

Jego kolejnym celem jest osiągnięcie sukcesu w MMA. Największym marzeniem jest dla niego zostać numerem 1 w Mixed Martial Arts. Swoją ostatnią wygraną zapewnił sobie udział w Amatorskich Mistrzostwach Świata w MMA, które odbędą się w Las Vegas już 7-12.07.2015.

Miał okazję reprezentować Polskę na pierwszych mistrzostwach świata, które odbyły się w Las Vegas. Niestety przegrał w drugiej walce z doświadczonym zawodnikiem, który później
został mistrzem całego turnieju.

Jego wymarzonym celem w karierze amatorskiej jest zdobycie złotego medalu na mistrzostwach świata IMMAF i następnie przejście na zawodowstwo. – Taki z pewnością byłby punktem zwrotnym w mojej karierze MMA – mówi.

W czasie finału w Las Vegas w lipcu 2015 roku będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności z jak najlepszej strony na światowej scenie MMA. Pojawi się tam wielu ważnych promotorów z całego świata, którzy szukają młodych talentów. Dlatego tak ważny jest dla niego ten wyjazd.

– Jeśli dorzucisz się do mojej skarbonki na wyjazd do Las Vegas, będę niewymownie wdzięczny i z góry dziękuję za wsparcie – mówi Kacper Formela.

Kacper poszukuje także firmy, która nawiązałaby ze mną współpracę na dłuższy okres czasu lub pomogłaby mu finansowo przy wyjeździe na Mistrzostwa Świata do Las Vegas.

W zamian oferuje:

  • reklamę przedsiębiorstwa w formie internetowej oraz medialnej.
  • zamieszczanie loga sponsorów na strojach sportowych, w których wychodzę podczas walki.
  • publikację loga firmy w viedo blogu , który nagram podczas pobytu na mistrzostwach świata w Las Vegas .

Szczegóły:

https://zrzutka.pl/mistrzostwa-swiata-immaf-2015-w-las-vegas

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Tomek pisze:

    Zbiera na reklame ale żeby żulić i reklamować siebie wszedzie jak nie wiadomo co to kase ma . Takich jak on jest mnóstwo tyle że nie wszyscy żula

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika