Komentarz po meczu Polska – Rosja | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.06.2021

Komentarz po meczu Polska – Rosja

We wtorkowym meczu towarzyskim Reprezentacja Polski zremisowała z Rosją. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Początek spotkania zapowiadał się bardzo obiecująco.

Polacy od pierwszych minut meczu wykazali niezwykłą skuteczność w grze. Już w 4. minucie spotkania Jakub Świerczok strzelił pierwszą bramkę dla Polski. W pierwszym kwadransie spotkania widać było zdecydowaną ofensywę i przewagę drużyny biało-czerwonych na boisku.

Z kolei w 21. minucie meczu sytuacja uległa zmianie, a to dzięki energicznemu zagraniu Wiaczesława Karawajewa, który strzelił pierwszego gola dla Rosji wyrównując tym samym wynik meczu na 1:1.

pomiędzy reprezentacją Polski a Rosją w rosyjskiej prasie pojawiły się pozytywne komentarze dotyczące gry Polaków.Mecz zdaniem rosyjskich dziennikarzy był ciekawy i bojowy zupełnie pozbawiony nudy i rutyny.Wynik meczu jednoznacznie wskazuje na wyrównaną walkę obu drużyn na boisku.

Wtorkowy mecz pozwolił selekcjonerowi Reprezentacji Polski dokładnie przyjrzeć się prezentowanej przez zawodników technice gry na boisku, po to aby dobrze przygotować piłkarzy do kolejnych rozgrywek.

Przed rozpoczęciem Euro 2021 Polacy rozegrają jeszcze jedno spotkanie towarzyskie to mecz Reprezentacji Polski z Islandią, który odbędzie się 8 czerwca o godzinie 18.00 czasu polskiego na Stadionie INEA w Poznaniu.

- dziennikarka sportowa.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Marek pisze:

Zobaczymy, jak będzie dzisiaj przy okazji generalnego sprawdzianu z Islandią. Tym bardziej że ze składu na Euro 2020 wypadł Milik.