Na PKP wciąż tworzą nowe stanowiska. Tym razem dyrektor ds. komunikacji społecznej | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 11.02.2013

Na PKP wciąż tworzą nowe stanowiska. Tym razem dyrektor ds. komunikacji społecznej

Do kilkudziesięciu nowych stanowisk dyrektorskich utworzonych przez na czele z prezesem Jakubem Karnowskim, właśnie doszło kolejne. Tym razem powstało stanowisko „dyrektor ds. komunikacji społecznej”.

PKP restrukturyzowane

Przypomnijmy, każdy z dyrektorów zarabia od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na ten temat już pisaliśmy:

Skandalicznie wysokie zarobki na PKP! 350 tys. zł premii dla prezesa. Kierowca z pensją kilkunastu tys. zł

Ujawniamy kulisy sytuacji na PKP: Prezes nie zna się na kolei, dyrektor nie wie gdzie pracuje, a segregator poczty zarabia 20 tys. zł

Tym razem Grupa PKP powołała dyrektora ds. komunikacji społecznej, który ma odpowiadać za strategię komunikacji, koordynację i nadzór działań poszczególnych spółek w Grupie PKP.

Stanowisko to objął Daniel Matolicz. To kolejne z licznych nowych stanowisk. Rzecznikiem prasowym Grupy w dalszym ciągu jest Katarzyna Mazurkiewicz.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz, fotoreporter, podróżnik.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Chamburger pisze:

    Skok na PKP. Kolesie sie zastanawiaja jak tu jeszcze wyciagnac kolejna kase. Robia nowe stanowiska i o to chodzi. O kase! PKP majatek do rozgrabienia. Stocznie juz rozkradli, przemysl juz nie dziala no to pozostalo PKP.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>