Orły Nawałki wkraczają do gry. Kto pojedzie na Mundial do Rosji? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.06.2018

Orły Nawałki wkraczają do gry. Kto pojedzie na Mundial do Rosji?

Skład reprezentacji Polski na w Rosji został oficjalnie ogłoszony przez selekcjonera reprezentacji Polski – Adama Nawałkę.

Wśród piłkarzy, których grę będziemy mogli podziwiać już za kilka dni w pięknej i malowniczej Rosji pojawiły się gwiazdy światowego formatu a wśród nich:

Bramkarze wytypowani przez selekcjonera Adama Nawałkę:

Łukasz Fabiański
Bartosz Białkowski

Obrońcy:
Jan Bednarek
Bartosz Bereszyński
Thiago Cionek
Kamil Glik
Artur Jędrzejczyk
Michał Pazdan
Łukasz Piszczek

Pomocnicy wytypowani przez trenera reprezentacji Polski – Adama Nawałkę do udziału w XXI Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji:

Jakub Błaszczykowski
Jacek Góralski
Kamil Grosicki
Grzegorz Krychowiak


Sławomir Peszko
Piotr Zieliński
Maciej Rybus

Napastnicy wybrani przez selekcjonera na Mundial:
Robert Lewandowski
Robert Kownacki
Arkadiusz Milik
Grzegorz Teodorczuk

W kadrze powołanej na Mundial w Rosji znalazło się także miejsce dla Marcina Kamińskiego, który może zastąpić Kamila Glika jeśli okaże się, że jego uraz barku jest zbyt poważny aby piłkarz mógł wziąć udział w Mistrzostwach Świata.

XXI w Rosji rozpoczynają się już 14 czerwca i potrwają do 15 lipca 2018r. Orły Nawałki pierwszy mecz rozegrają 19 czerwca 2018 z Senegalem. Spotkanie odbędzie się w Moskwie na stadionie Otkrytije Arena o godzinie 17: 00 czasu polskiego.

Autor

- dziennikarka sportowa.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika