Pomimo szczepień, wzrasta liczba zakażeń. Jak to możliwe? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.11.2021

Pomimo szczepień, wzrasta liczba zakażeń. Jak to możliwe?

Holandia przywraca obostrzenia ze względu na wzrost liczby zachorowań na COVID-19. Jest to o tyle zaskakujące, że blisko 90 proc. obywateli Niderlanów jest zaszczepionych. Czy oznacz to, że szczepienia nie są skuteczne?

Premier Holandii Mark Rutte. (fot. Wikipedia)

Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 spowodował, że premier Holandii Mark Rutte przywrócił zniesione we wrześniu br. obostrzenia. Ponownie więc zacznie obowiązywać dystans społeczny, praca w wielu przypadkach będzie odbywała się zdalnie, rozszerzono także obszary obowiązywania paszportów covidowych. Od teraz konieczność jego posiadania dotyczyć będzie ogródków restauracyjnych, siłowni, parków rozrywki i muzeów.

W przestrzeni publicznej, a także w sklepach, szkołach, na uczelniach i w zakładach pracy przywrócono obowiązek noszenia maseczek.

dotyczy także osób pracujących w branży usług seksualnych – powiedział premier Mark Rutte.

Holandia to kraj, w którym odsetek osób zaszczepionych jest bardzo wysoki i przekracza 87 proc. Jak to więc możliwe, że pomimo tego liczba zakażeń wzrasta?

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
 1. Witold pisze:

  Panie Michale,
  dlatego że w w rzeczywistości quasi wirtualnej ( Czyli media głównego ścieku ) możliwe jest prawie wszystko…

  Założę się,
  że wie Pan że to się dzieje według scenariusza ?

  Zatem, aby wypełniać podpunkty tego diabelskiego, antyludzkiego scenariusza trza wprowadzać nawet najbardziej absurdalne i nielogiczne zarządzenia…

  Zaszczepieni mają zarażać zdrowych ( bo wydychają toksyczne kolczaste białko ! ), a „poprawiny” to częste testy pcr czy antygenowe, wszędzie chcą tak ludziom życie utrudnić aby, mimo że bez przymusowych szczepień ( Macie przecież demokrację ! ) życie stało się praktycznie niemożliwe dla niezaszczypawkowanych „eliksirem” !

  I co jeśli tzw Delta to tak naprawdę objawy zmiany genomu po dwóch seriach „szczepionki” ?
  Celem jest depopulacja , ale jako że oficjalna narracja diabolicznej „pandemii” chwieje się w posadach,
  będą próbować kolejnych lockdownow aby ludzi odizolować, zastraszyć, uczynić jeszcze bardziej nieufnymi i pogłębić podziały pomiędzy
  -przeznaczonymi do wyeliminowania albo chociaż nieodwracalnie uszkodzonymi genetycznie ( zaszczepieni )
  a zbuntowanymi opornymi 'szurami’ ( Niezaszczypawkowani którzy są coraz bardziej zdeterminowani ).

  Ale ta bańka fałszu wreszcie pęknie, PfizerGate na przyklad ?

  Pozdrowienia z drugiego obiegu AD 2021…

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika