Rzecznik Praw Obywatelskich po stronie hitlerowskich Niemiec | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 22.06.2017

Rzecznik Praw Obywatelskich po stronie hitlerowskich Niemiec

Polski Rzecznik Praw Obywatelskich na antenie TVP Info powiedział, że wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holokaustu. W tym także naród polski. W mojej ocenie w ten sposób RPO stał się sojusznikiem hitlerowskich Niemiec, bo każda próba umniejszania niemieckiej odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej jest jednocześnie wsparciem dla skutków hitlerowskiej machiny śmierci.

Prawdziwą twarz Rzecznika Praw Obywatelskich mogliśmy poznać już wielokrotnie. Była to twarz medialnego celebryty, który zamiast faktycznej dbałości o prawy obywateli, uprawiał permanentną kampanię reklamową własnej osoby, tym samym dbał jedynie o swoją promocję.

Prawdziwa twarz Rzecznika Praw Obywatelskich

Tym razem poznaliśmy nową twarz RPO. I tu pojawia się problem, bo albo jest to twarz kompletnego ignoranta, który ani nie zna, ani tym bardziej nie rozumie historii, a w efekcie publicznie wygaduje kompletne historyczne głupstwa; albo jest to twarz anty-Polaka, który swoimi wypowiedziami i działaniami robi wszystko, aby szkodzić Polsce R1; w przypadku cytowanej na wstępie wypowiedzi – aby jednocześnie umniejszać niemiecką za holokaust.

Bo czym inny jak nie łagodzeniem win hitlerowski Niemiec jest sugerowanie, że za jedną największych tragedii w historii ludzkości, jaką była II Wojna Światowa i uruchomiona przez Niemcy wszechobecna machina śmierci R1; współodpowiadają Polacy?

kompromitował się już wielokrotnie, ale najwyraźniej wciąż mu mało i w tej dziedzinie w dalszym ciągu się rozwija. Szkoda tylko, że na jego poczynania muszą łożyć wszyscy Polacy.

A sam Bodnar bez wątpienia jest jednym z najgorszych Rzeczników Praw Obywatelskich od początku istnienia tej instytucji.

Autor

- dr n. hum., publicysta i komentator. Twórca niezależnych mediów. Autor analiz dotyczących PR, języka polityki i marketingu politycznego.Twitter: @MichalLange

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Starsza pisze:

    Z silnym gorzej jak z głupim, ale na głupotę nie ma siły…

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika