"Z Rosją od wieków sobie radziliśmy, poradzimy sobie i teraz" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 8.09.2017

„Z Rosją od wieków sobie radziliśmy, poradzimy sobie i teraz”

R1; jest dziwnym tworem imperialnym. Żeby ją zrozumieć trzeba sięgnąć do wieku XVI. Pewne jest jednak to, że z Rosją jakoś zawsze sobie radziliśmy i zawsze poradzimy – mówi historyk Ewa Kurek, wybitna znawczyni historii relacji polsko-rosyjskich i polsko-żydowskich.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
 1. fiesta pisze:

  Anonim napisał(a):
  10 września 2017 o 18:28
  Popieram Jaska.
  http://gazetabaltycka.pl/promowane/reparacje-wojenne-biskupi-w-totalnej-opozycji

  Czesc „Anonim”,
  Probowalem wczoraj zamiescic odpowiedz do Ciebie, ale zostalem zablokowany z powodu niepoprawnosci politycznej – autor J.S. nie lubi prawdy.

  Nie jestem „Jaskiem”, ale wiem o kogo Tobie chodzi.
  Poczytaj sobie forum suwerennosc com to dowiesz sie wiecej rzeczy.

 2. fiesta pisze:

  Generalnie nie mam zastrzezen do historyk E.Kurek, ale na jednym ze spotkan dezinformowala sluchaczy, jak to bylo w przypadku J.Karskiego i W.Bartoszewskiego, ktorzy okazali sie byc POLAKOZERCAMI.
  Prosze obejrzec spotkanie z E.Kurek pt.””Relacje polsko-zydowskie” (24 luty 2017). Pytania i (pokretne) odpowiedzi E.Kurek n/t Karskiego i Bartoszewskiego – strona YOUTUBE:
  https://www.youtube.com/watch?v=oJ2EaGlqDcM

  Z kolei prof.J.R.Nowak wyjasnia sprawy Karskiego i Bartoszewskiego 10 miesiecy wczesniej na spotkaniu w Lodzi (9 kwiecien 2016)- strona YOUTUBE:
  https://www.youtube.com/watch?v=7hhWrAsyGLI

  Moja uwaga pod adresem E.Kurek powinna ja zmobilizowac do obiektywnosci w przedstawianiu faktow historycznych n/t Polakozercow: J.Karskiego i W.Bartoszewskiego, w przeciwnym wypadku straci autorytet.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>