1 czerwca odbędzie się Color Day PG | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 27.05.2014

1 czerwca odbędzie się Color Day PG

Color Day PG to wydarzenie, podczas którego studenci Politechniki Gdańskiej, chcąc nieco ożywić i ubarwić atmosferę w naszym mieście, nawiążą do hinduskiego Święta Holi R1; kolorowego święta radości. Naszym celem jest zgromadzenie jak największej ilości osób, które dobrze się bawiąc, pomogą chorym dzieciom z Pomorskiego Hospicjum.

ColorDayPG_Gdańsk

Pomorskie dla to fundacja, której najważniejszym zadaniem jest zapewnienie swoim podopiecznym profesjonalnej opieki, zarówno lekarskiej jak i psychologicznej. Pracownicy opiekują się także rodzeństwem oraz rodzicami swoich małych pacjentów. Możliwości są duże, ale bez pomocy mieszkańców Trójmiasta nie uda się utrzymać ich na odpowiednim poziomie.

Godzina 0.30: rejestracja uczestników biegu; 12.00: oficjalne otwarcie wydarzenia
Wstęp R1; symboliczna cegiełka za udział w biegu (10 zł)
Cała kwota przeznaczona jest na Pomorskie Hospicjum dla
Festyn jest bezpłatny

Studenci Politechniki Gdańskiej postanowili dołączyć się do pomocy chorym dzieciom, organizując wydarzenie podczas którego będą zbierane fundusze, w całości przekazane na rzecz Hospicjum. Data imprezy nie jest przypadkowa R1; 1 czerwca, czyli będzie dniem Color Day PG R1; naszego politechnicznego, charytatywnego święta Holi.

Źródło: organizator wydarzenia

Autor

- niezależny serwis informacyjno-publicystyczny.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika