Antoni Styrczula. Laboratorium PR - zdobądź umiejętności, których akurat potrzebujesz | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.01.2013

Laboratorium PR – zdobądź umiejętności, których akurat potrzebujesz

Strategia Public Relations, zarządzanie informacją, warsztat pracy rzecznika prasowego, redagowanie materiałów prasowych – to tylko część zagadnień omawianych w ramach indywidualnych warsztatów prowadzonych przez Antoniego Styrczulę*, byłego dziennikarza, byłego rzecznika prasowego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Antoni Styrczula – ekspert i trener, autor zajęć Laboratorium w Sadowej.

– Tego rodzaju kursy są niezwykle efektywne, bo prowadzone indywidualnie, „szyte na miarę” i dopasowane do potrzeb uczestników – mówi Antoni Styrczula ekspert i trener, autor zajęć. – Ludzie wykorzystujący techniki PR, a to jest dziś niezbędne praktycznie w każdym biznesie, napotykają na rozmaite, często niestandardowe problemy. Dzięki takim spotkaniom skutecznie pomagam im je rozwiązywać.

Największym zainteresowaniem cieszą się następujące tematy szkoleń:

  • strategia PR – przygotowanie realizacja, ocena
  • jak skutecznie przekonywać do swoich racji?
  • zarządzanie informacją w sytuacji kryzysowej
  • negocjacje i rozmowy z klientem
  • warsztat rzecznika prasowego
  • autoprezentacja i sztuka wystąpień publicznych
  • redagowanie materiałów prasowych.

2-dniowe warsztaty, Laboratorium w Sadowej – „all inclusive”, odbywają się w domu położonym na skraju Puszczy Kampinoskiej, 9 km od Warszawy, w godzinach od 10.00 do 18.00. Proponowane godziny mogą ulec zmianie na życzenie kursantów.

Uczestnicy mają do dyspozycji pokoje z łazienkami o wysokim standardzie. W ramach opłaty za szkolenie uczestnik otrzymuje: usługę szkoleniową, materiały w wersji drukowanej i elektronicznej, certyfikat uczestnictwa w warsztatach, 1 nocleg, pełne wyżywienie i serwis kawowy.

Szczegóły dotyczące kursów na stronie: http://www.antonistyrczula.pl/laboratorium-pr.html

* Antoni Styrczula (ur. 1956) – polski dziennikarz prasowy i radiowy, doradca, w latach 1996–1998 prasowy prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika