50 tys. „syryjskich uchodźców” na trafić do Kanady | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 10.12.2015

50 tys. „syryjskich uchodźców” na trafić do Kanady

Do kolejnego aktu terroru doszło tym razem za oceanem, gdzie dwoje młodych muzułmanów (małżeństwo) zastrzeliło 14 osób i 21 raniło.

uchodzcy

Terrorysta był obywatelem amerykańskim, zaś jego małżonka przybyła z Arabii Saudyjskiej. Jak wieść gminna niesie, około 50 tysięcy „syryjskich uchodźców” ma przyjąć „na pokład” gościnna . Mam nadzieję, że przynajmniej część z nich zechce zamieszkać w sąsiednich Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, ze wszystkimi płynącymi stąd dla „” konsekwencjami. Aby nie było wątpliwości mam na myśli WYŁĄCZNIE Multi–kulti!

Podobny transfer miał ostatnio miejsce także w Afganistanie. Wraz z grupą „syryjskich uchodźców” przybyła tam komórka „Państwa Islamskiego”, wkrótce wzmocniona kolejnymi bojówkarzami z sąsiedniego Pakistanu, utworzyła kolejną enklawę tej zbrodniczej organizacji. Zresztą co tu się dziwić, skoro amerykański inspektor odbudowy Afganistanu stwierdził, że owi terroryści coraz częściej dostają… amerykańskie rządowe kontrakty!


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz. Od 1976 roku jego publikacje ukazywały w Dzienniku Bałtyckim, Głosie Wybrzeża, Kurierze Gdyńskim, Gazecie Gdyńskiej. Ostatnio publikował w Dzienniku Trybuna oraz na portalu Głos Gdyni. Jest autorem przeszło pięćdziesięciu autorskich programów telewizyjnych "Weekendowy magazyn szachowy " zrealizowanych w TV Szelsat w latach 1999 - 2000 oraz programów publicystycznych "Krótko i na temat" w TV Gdynia w 2001 roku.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>