Tragiczny wypadek na Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Jedna osoba nie żyje, kilkanaście jest rannych | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.04.2013

Tragiczny wypadek na Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Jedna osoba nie żyje, kilkanaście jest rannych

Bardzo poważny wypadek przy Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Jedna osoba nie żyje, kilkanaście jest rannych. Trwa akcja ratunkowa z wykorzystaniem m.in. śmigłowca ratunkowego LPR.

Jednak osoba nie żyje, kilkanaście jest rannych.

Jednak osoba nie żyje, kilkanaście jest rannych.

Do zdarzenia doszło przed godziną 0. Trolejbus zderzył się z samochodem ciężarowym z naczepą. Jedna osoba nie żyje, co najmniej kilkanaście jest rannych. Świadkowie mówią o 15 poszkodowanych. Kilkoro rannych zostało już przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

– To wygląda naprawdę bardzo poważnie – relacjonuje jeden ze świadków zdarzenia.

Estakada Kwiatkowskiego jest obecnie całkowicie nieprzejezdna.

Estakada Kwiatkowskiego jest obecnie całkowicie nieprzejezdna.

Obecnie skrzyżowanie ulicy Morskiej z Estakadą Kwiatkowskiego jest całkowicie zablokowane. Policja kieruje ruchem wahadłowo. Ruch także w stronę Chyloni jest nieprzejezdny. zalecają objazd ulicą Wiśniewskiego.

Aktualizacja 10:32

Na miejscu wciąż pracują służby, są także karetki pogotowia. Trwa pomoc rannym. Na ulicy Morskiej w Gdyni tworzą się duże korki. Polica radzi omijać okolicę.

Aktualizacja 11:51

Z relacji świadków wynika, że wypadek spowodowała ciężarówka, która mogła mieć awarię hamulców. Świadkowie mówią o tym, że kierowca TIR-a przez dłuższy czas trąbił ostrzegawczo nie mogąc zmniejszyć prędkości pojazdu. Jeden ze świadków widział także, jak kierowca ciężarówki wyskoczył z kabiny zanim ta uległa wypadkowi, co mogło uratować mu .

Aktualizacja 14:58

Jak poinformował jeden ze szpitali, zmarła druga osoba ranna w wypadku. Aktualny bilans zdarzenia to 2 osoby zmarłe i 9 rannych.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Imię...http://www.polskatimes.pl/artykul/878166,smiertelny-wypadek-w-gdyni-ciezarowka-zderzyla-sie-z,19,id,t,sg.html#galeria-material pisze:

    http://www.polskatimes.pl/artykul/878166,smiertelny-wypadek-w-gdyni-ciezarowka-zderzyla-sie-z,19,id,t,sg.html#galeria-material

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>