Zbigniew Stonoga wymyślił konkurs, w którym do wygrania jest luksusowy Mercedes | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.01.2016
Donosy | Autor: Redakcja

Zbigniew Stonoga wymyślił konkurs, w którym do wygrania jest luksusowy Mercedes

W jaki sposób w krótkim czasie zebrać blisko 400 tys. zł na cele dobroczynne? Pokazał to Zbigniew Stonoga, który organizując konkurs, w którym do wygrania jest luksusowy Mercedes, sprawił, że blisko 2 tys. internautów stało się darczyńcami jego fundacji.

mercedes-stonoga-11

Pomysł Stonogi polegał na przekazaniu wartego blisko 400 tys. zł Mercedesa klasy S jako nagrodę w konkursie dla internautów. Warunkiem uczestnictwa w zabawie była konieczność wpłacenia kwoty 200 zł na rachunek Fundacji im. Zbigniewa Stonogi. Wpłata darowizny powodowała, że wpłacającego będzie brało udział w losowaniu Mercedesa. Losowanie będzie przeprowadzone komisyjnie, przy udziale notariusza a także będzie transmitowane na żywo w internecie.

Kwotę 200 zł wpłaciło blisko 2 tys. internautów. Jeden z nich stanie się właścicielem limuzyny, reszta będzie miała satysfakcję z możliwości pomocy innym, ponieważ cały ze sprzedaży auta zostanie przekazany na cele statutowe fundacji, czyli na pomoc najbardziej potrzebującym.

Dane techniczne:

  • Mercedes klasy S 350L Diesel Bluetec
  • Rok produkcji: 2015
  • Przebieg: 36.000 km
  • nr VIN WDD2221321A164355
  • Wersja ma wszystkie możliwe dodatki oprócz 4Matic i Head-up

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Gn pisze:

    To facet ktoremu PiS i Policja przeszkadza,a nie widzi jak PO z vatu wykrecilo 250.000.000.000 czyli 1/4 zadluzenia Polski.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika