Gazele Biznesu już po raz 18. | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 2.03.2018

Gazele Biznesu już po raz 18.

to ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich polskich firm, które niezależnie od koniunktury gospodarczej z roku na rok rosną w siłę i odnotowują wzrost sprzedaży.

Lista Gazel Biznesu została opublikowana już raz 18., a jej autorem na zlecenie redakcji „Pulsu Biznesu” była wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Tegoroczne zestawienie objęło 4362 firm.

O tytuł Gazeli Biznesu 2017 mogła ubiegać się firma, która rozpoczęła działalność przed 2014 r. i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, jej przychody ze sprzedaży w 2014 r. mieszczą się w przedziale 3-200 mln zł, w latach 2014-16 notowała stały ich wzrost, nie poniosła w tym okresie straty oraz umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej od 2014 r. O miejscu na liście zdecydował procentowy przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech lat.

Podczas gali w Gdańsku nagrodzone zostaną małe i średnie przedsiębiorstwa z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Szczegółowe dotyczące rankingu znajdują się na stronie gazele.pb.pl.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika