Wsparcie dla młodych dorosłych | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.07.2012

Wsparcie dla młodych dorosłych

Stowarzyszenie „Lepsze Życie” na Rzecz Zdrowienia z Kryzysów Psychicznych i Osobistego Rozwoju zaprasza na bezpłatną 16-miesięczną grupę psychoterapeutyczną dla młodych dorosłych.


Grupa jest przeznaczona dla osób w wieku 18 – 30 lat, które borykają się z trudnościami w poradzeniu sobie z dorosłością i wymogami, które niesie.Jeżeli nie dostałeś się na upragnione studia, nie możesz znaleźć satysfakcjonującej Cię pracy, czujesz, że chciałbyś się wynieść z rodzinnego domu a nie możesz, nie wiesz jak układać swoje niezależne życie, nie wiesz jakie podjąć decyzje odnośnie przyszłości, dorosłość Cię przestrasza i przytłacza; nie możesz wejść w dobrą dla Ciebie relację miłosną. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH GRUPY TERAPEUTYCZNEJ.

Zajęcia odbywać się będą od września do końca grudnia 2013 r. w soboty w godzinach: 14.00 – 16.00 w Ośrodku Wsparcia Psychoterapeutycznego „Podwójny Problem” w Gdyni, przy ulicy Traugutta 9 (na tyłach Centrum Zdrowia Psychicznego).

Udział w grupie poprzedzony jest konsultacjami z jednym z psychologów prowadzących grupę.

Grupę prowadzą psycholożki, psychoterapeutki psychoanalityczne: Agnieszka Bielawska i Dorota Pruszyńska. Zapisy bezpośrednio u prowadzących: 502-500-699 (A. Bielawska); 601-206-323 (D. Pruszyńska).

FINANSOWANY JEST PRZEZ URZĄD MIASTA GDYNI.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>