Kto płacił mecenasowi Rogalskiemu? Dziennikarze kontrolują... opozycję | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 13.05.2013

Kto płacił mecenasowi Rogalskiemu? Dziennikarze kontrolują… opozycję

Choć nie należę do sympatyków PiS, to obserwując rozkręcaną przez TVN24 medialną aferę pt. „kto płacił mecenasowi Rogalskiemu” widzę, że z tą telewizją dzieje się coś bardzo, bardzo złego.

Michał LangeDziennikarska zasada polegająca na szczegółowym kontrolowaniu WŁADZY, zamieniana jest na zasadę polegającą na szczegółowym kontrolowaniu, ale OPOZYCJI. Skutek jest taki, że podział na upolitycznione jest coraz bardziej dostrzegalny.

Telewizja TVN24 w moim odczuciu staje się medialnym organem partii rządzącej, który aktywnie uczestniczy w politycznej walce. A chyba nie taka powinna być rola telewizji uważanej (jeszcze) za opiniotwórczą i rzetelną.

Pytanie, czy w takim razie TVN24 to jeszcze telewizja uprawiająca niezależne, obiektywne dziennikarstwo, czy też już nieoficjalne, telewizyjne biuro propagandowe Platformy Obywatelskiej?

Autor

- dr n. hum., publicysta i komentator. Twórca niezależnych mediów. Autor analiz dotyczących PR, języka polityki i marketingu politycznego.Twitter: @MichalLange

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika