Ukraina, Saddam i katarski inwestor | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 16.01.2015

Ukraina, Saddam i katarski inwestor

W związku z informacją, jaka podała TVN, że (zdaniem Petra Poroszenki) na Ukrainie została użyta broń chemiczna, mam pewną teorię.

Petro Poroszenko oficjalnie prezydentem Ukrainy

Prorosyjscy separatyści odkryli tajny magazyn broni chemicznej ukrytej na Ukrainie przez Saddama Husajna. To dlatego bohaterscy Amerykanie nie odnaleźli tej broni w Iraku. Pośrednikiem w ukryciu broni na terenie Ukrainy był znany Polakom katarski inwestor. Powierzone mu przez Saddama Husajna zadanie ukrycia broni chemicznej na Ukrainie uniemożliwiło mu sfinalizowanie planu zakupu polskich stoczni. Z kolei pojawiające się w prasie katarskiej przecieki, że jacyś separatyści (prorosyjscy) kręcą się w pobliżu tajnych magazynów na terenie Ukrainy spowodowały, że nie zainteresował się kupnem polskich kopalń.

Powyższe jest chyba wystarczającym powodem do wejścia demokratycznych sił Zachodu na teren Ukrainy w celu:

  • zaprowadzenia tam demokratycznego ładu i porządku
  • zlikwidowania zapasów broni chemicznej lub przynajmniej potwierdzenia, że cały jej zapas został już przez wymienionych wyżej separatystów zużyty.

Tę prostą teorię zrozumieć powinno każde dziecko, a prezydent powinien takim planowanym działaniom jak najgoręcej przyklasnąć.

Autor

- publicysta, komentator i felietonista.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika