Start zdjęć do II serii „To nie koniec świata!” | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 13.01.2014

Start zdjęć do II serii „To nie koniec świata!”

14 stycznia w Białej Podlaskiej rozpoczną się zdjęcia do II serii komedii romantycznej w odcinkach „To nie koniec świata!”.

Start zdjęć do II serii „To nie koniec świata!”

Romantyczna stolica miłości, czyli Biała Podlaska powróci wkrótce na antenę Polsatu. Kończący jesienną serię dramatyczny wypadek unieruchomi Ankę na długie miesiące, jednak znajdzie się pod troskliwą opieką. I to nie tylko Pawła, ale też lekarza Adama (Piotr Stramowski). Czy Pawłowi i Ance uda się zrealizować plan przeprowadzki do Warszawy?

Start zdjęć do II serii „To nie koniec świata!”

Ula i Darek, którzy zaczną przygotowania do ślubu. Jednak nie wszystko potoczy się, tak, jak by tego chcieli. A to między innymi za sprawą tajemniczej dziewczyny (Anna Karczmarczyk), która przewróci ich świat do góry nogami…

Start zdjęć do II serii „To nie koniec świata!”

Na tym jednak nie koniec zaskakujących splotów zdarzeń. Kazimierza będzie prześladować zagadkowy człowiek w czarnej kominiarce. Z kolei na warszawskim planie pojawi się Katarzyna Zielińska i wcieli się w rolę przebojowej dziennikarki, która, jak mówi reżyser Łukasz Jaworski, na pewno nie będzie słodką panienką!

Start zdjęć do II serii „To nie koniec świata!”

Premierowe odcinki II serii zostaną wyemitowane już wiosną na antenie Telewizji Polsat. W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała, Marek Frąckowiak, Artur Dziurman, Paweł Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak i Klaudia Halejcio.

Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorami scenariusza: Hanna Węsierska, Danuta Łukasińska, Wojciech Saramonowicz.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika