Anna Ficner-Ogonowska przekonuje, że życie ma sens | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 6.01.2016

Anna Ficner-Ogonowska przekonuje, że życie ma sens

„Miłość to chyba rzeczywiście huśtawka, a w niektórych przypadkach nawet karuzela…”

ogonowskaGłówna bohaterka – Julka na pierwszy rzut oka prowadzi poukładane ,w którym brak miejsca na niespodzianki. Zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Neli, ale jej nie jest wcale idealna jak życie Julki.

Moment zapomnienia, poryw namiętności wystarczy by wszystko obróciło się o 180 stopni. To dowód, że prawdziwe uczucie wymaga poświęcenia. Czy Julia będzie dość silna i odważna by móc pójść drogą wskazaną przez serce? Czy odnajdzie i poczuje się spełniona przy ukochanym?

nie jest takie jakie się wydaje…

mieszka w Warszawie z mężem i dwójką dzieci. Jest nauczycielką. Nie wyobraża sobie życia bez rodziny, przyjaciół, miłości i książek. „Alibi na szczęście” jest jej pierwszą powieścią, którą pisała dla siebie samej, a którą jej mąż potajemnie wysłał do wydawnictwa.  „Krok do szczęścia”, „Zgoda na szczęście” oraz „ w cichą noc” to kolejne powieści Anny Ficner-Ogonowskiej, opowiadające o dalszych losach bohaterów „Alibi na szczęście”.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika