O krok za daleko | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 29.08.2014

O krok za daleko

2 września do księgarń trafi genialny dreszczowiec Tiny Seskis pt. „O krok za daleko”. To intrygująca, inteligentnie skonstruowana i przykuwająca uwagę powieść, z absolutnie zaskakującym finałem!

O krok za daleko Bohaterką „O krok za daleko” jest Emily Coleman – pozornie szczęśliwa żona i matka, która pewnego ranka wstaje i jak gdyby nigdy nic porzuca swoje życie, by zacząć wszystko od nowa. Co się stało? Czyżby załamanie nerwowe? Czy chciała uciec przed dysfunkcyjną rodziną – szczególnie przed zaburzoną siostrą bliźniaczką? I co oznacza prześladująca ją data, kiedy będzie musiała stawić czoło przeszłości? Nikt dotąd nie odkrył jej tajemnicy… A może, drogi Czytelniku, Tobie się uda?

Szczęśliwe z pozoru małżeństwo. Uroczy synek. Piękny dom. Co więc sprawia, że Emily Coleman pewnego ranka wstaje i jak gdyby nigdy nic porzuca swoje życie, by zacząć wszystko od nowa? Przeżyła załamanie nerwowe? Chce uciec przed dysfunkcyjną rodziną – szczególnie przed zaburzoną siostrą bliźniaczką? I co oznacza prześladująca ją data, kiedy będzie musiała stawić czoło przeszłości? Nikt dotąd nie odkrył jej tajemnicy. Czy tobie się uda?

Pasjonujący dreszczowiec, który zachwyci fanów nieoczekiwanych, zaskakujących zakończeń.
„Grazia”

Czy ktokolwiek z nas choć raz nie myślał o tym, by rzucić wszystkie obowiązki, zmienić nazwisko i rozpocząć nowe życie? W tym inteligentnie napisanym thrillerze Emily (a może Catherine?) podejmuje taką właśnie decyzję.
„Time Out”

Dreszczowiec „O krok za daleko” to genialna historia z nieoczekiwanym obrotem zdarzeń.
„Stylist Magazine”

Dobrze napisana, intrygująca, inteligentnie skonstruowana i przykuwająca uwagę powieść. Zwrot akcji zaskakujący, nie do przewidzenia.
„The Literary Consultancy”

Porywająca historia z szokującym zwrotem akcji; możemy praktycznie zagwarantować, że go nie przewidzicie.
Lovereading.co.uk

Nastrojowa, sprawnie napisana powieść o cenie ucieczki. Polecamy.
„Kirkus Reviews”

Tina Seskis dorastała w Hampshire, a studiach na Uniwersytecie Bath przez ponad dwadzieścia lat pracowała w marketingu i reklamie. Mieszka w północnym Londynie z mężem i synem.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.