"Siewcy strachu" - najnowszy kryminał Gregga Olsena | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.05.2015

„Siewcy strachu” – najnowszy kryminał Gregga Olsena

26 maja na rynku ukaże się nowa Gregga Olsena pt. „Siewcy strachu”. To klasyczny kryminał w najlepszym wydaniu – mroczny, wciągający i przeszywający chłodem aż do szpiku kości.

siewcy_strachuGregg Olsen, snując historię o kobiecie, która wychowuje syna na najbardziej bestialskiego seryjnego zabójcę w USA, udowadnia, że ciągle należy do wąskiego grona mistrzów tego gatunku. Wciąga czytelnika w sieć tajemnic i przerażających zagadek po to, by na końcu zaskoczyć go finałem, którego nikt nie był w stanie przewidzieć.

Dwie kobiety mają obsesję na punkcie najsłynniejszego amerykańskiego mordercy, Teda Bundy’ego. Jedna jest policjantką, której siostra mogła paść jego ofiarą. Druga to obłąkana fanka, która korespondowała z nim, gdy siedział w więzieniu, i wychowała syna, żeby podjął jego dzieło. Żeby oczarowywał i wabił niewinne dziewczyny. Żeby porwał, zgwałcił i zabił więcej kobiet niż którykolwiek seryjny morderca w historii. I żeby wciągnął ogarniętą obsesją policjantkę w pułapkę tak chorą i szaloną jak sam Bundy.

Olsen wbije was w fotel.
Lee Child

Precyzyjnie skonstruowana… pokręcona historia.
Lisa Gardner

Olsen to pierwszorzędny pisarz.
Michael Connelly

Olsen umiejętnie dawkuje napięcie, strony przewracają się same.
„Publishers Weekly”

Gregg Olsen – dziennikarz, autor bestsellerowych kryminałów. Urodzony w Seattle, mieszka w stanie Waszyngton wraz z żoną i córkami.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika