Jak wygrać wybory samorządowe? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 10.09.2014

Jak wygrać wybory samorządowe?

W każdych wyborach ważne jest, by zdobyć jak największe poparcie. Co i jak robić, by skutecznie poprowadzić kampanię w wyborach samorządowych? W rozmowach o praktyce wygrywania wyborów mówią polscy eksperci marketingu politycznego.

jak_wygrac_wybory_samorzadowe-1

jest bardzo interesującą i wartościową pozycją zarówno dla polityków i kandydatów na polityków, jak również dla tych, którzy polityką po prostu się interesują i pragną poznać jej kulisy, a o tych nie dowiedzą się z przekazów medialnych. Choć tematem wyjściowym publikacji są wybory samorządowe, to znajdziemy w niej wiele odniesień do polityki centralnej i rozmaitych mechanizmów w niej obowiązujących.

jak_wygrac_wybory_samorzadowe-2

zawiera wypowiedzi specjalistów-praktyków, którzy poznali kulisy politycznych kampanii, uczestnicząc w nich w charakterze doradców. I to jest największa wartość tej książki.

Poza ciekawymi analizami znajdziemy w niej konkretne przykłady i oceny strategicznych, politycznych posunięć, a miejscami nawet wskazówki i gotowe rozwiązania dla tych, którzy planują wystartować w wyborach samorządowych.

Pozycja z pewnością godna polecenia.

Autor

- dr n. hum., publicysta i komentator. Twórca niezależnych mediów. Autor analiz dotyczących PR, języka polityki i marketingu politycznego.Twitter: @MichalLange

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>



Moto Replika