Szukam domu dla bardzo mądrego psa | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.11.2015

Szukam domu dla bardzo mądrego psa

Szukam domu dla bardzo mądrego ale i wymagającego pracy Psa. Sunia R1; prawie labrador – została zabrana z ulicy w Hiszpanii po to, aby zapewnić jej dobry, stabilny dom. Wiele przeszła – takim życiorysem może pochwalić się niejeden gangster. A to tylko sunia, która życie powinna spędzać beztrosko bawiąc się nim, zamiast o nie walczyć.

pies_1

Lola to wysterylizowana 2-3 letnia suczka. Kochana i miła, ale z ciężkimi przeżyciami. Była bita i wymuszano na niej przemocą posłuszeństwo. Teraz ma opiekę zastępczą, jednak bez domu ciężko zapewnić psu dom.

Lola ma swoje małe radości/złości. Goni koty tak samo jak dziki i sarny. Przechodzi obok psów na smyczy, ale przy bliższym kontakcie zaczyna atakować. Boi się ludzi z wędkami i w czapkach. Czuje się psem obronnym. Wymarzonym domem byłby taki pełen miłości z ogródkiem, w którym mogłaby zataczać kółka i pilnować swojej rodziny.

Po spełnionym obowiązku mogłaby się wtulić w ludzi, którzy doceniają ją i jej oddanie. Uwielbia biegać i odkrywać świat. Najszczęśliwsza Lola to biegnąca Lola. Ganianie o sport nie dla mięczaków.

Potrafi chodzić na smyczy i lubi jeździć samochodem. Jest przywiązana do właściciela i widzi w nim całe swoje życie. Potrzebuje silnej osobowości i mądrego właściciela, który pokocha ją na całe życie. Odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem i miłością.

pies_2

Kontakt pod numerem: 737 46 151

Agata

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika