Adamowicz pisze list do Jaworskiego | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 24.08.2012

Adamowicz pisze list do Jaworskiego

List otwarty do Posła Andrzeja Jaworskiego.

Paweł Adamowicz (PO) R1; prezydent Gdańska. (Fot. Gazeta Bałtycka)

“Szanowny Panie Pośle,
Pańskie wypowiedzi z ostatnich dni, a dotyczących tak zwanego „układu gdańskiego”, wzbudziły moje zdumienie i niesmak. Znam Pana nie od dziś. Wiem, że jest Pan człowiekiem inteligentnym. A to pozwala mi na pewność, że nie wierzy Pan w ani jedno swoje słowo.

Wydawało mi się, że od polityka wymaga się rzetelności, odpowiedzialności za słowo. Pan udowadnia, że to nieprawda. Konstrukcja, jaka Pan zaprezentował – układ, w którym biorą udział były prezydent Rzeczypospolitej, dziennikarze jednej z gazet, o przestępstwa prezes Amber Gold, prezydent miasta oraz członkowie Platformy Obywatelskiej – jest zdumiewająca. To konstrukcja rodem z kiepskich powieści sensacyjnych.

Mieszka Pan w naszym mieście od kilku lat zaledwie. przygarnął Pana, podobnie jak innych przybyszów, gościnnie. Zrobił Pan tu karierę w samorządzie i karierę biznesową w spółkach skarby państwa. Dziś odpłaca się Pan naszemu miastu próbując budować jego czarną legendę. Zdumiewające, że ta nieprawdziwa, wymyślona prze Pana czarna legenda dotyczy miasta, którego dwukrotnie bezskutecznie starał się Pan zostać prezydentem.

Paweł Adamowicz
Prezydent Miasta Gdańska”

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 6 komentarzy
Napisano
 1. Imię... pisze:

  Panie Adamowicz, niech pan się już nie kompromituje i odejdzie, wszyscy wiedzieli że oszust założył piramidę finansową tylko nie pan, jeśli nie wiedział pan kim jest właściciel ambergold to chyba coś jest z panem nie tak, coś tu śmierdzi niestety

 2. Imię... pisze:

  A tak a propo mariusa o. czy to nie jest przypadkiem jakaś ściema żeby odwrócić uwagę od czegoś innego, nie wiem kim jest ten facet ale to coś za szybko wyszło a nasze rządowe media nic przecież nie napiszą złego na nasze niestety kłamliwe PO, macie niższe podatki a niedługo polska będzie bankrutem ,poczekajmy tylko jak przestaną wypłacać emerytury.

 3. Michał pisze:

  Nie pitol Adamowicz! Stać Cię jedynie na odpyskowanie w stylu „A u Was biją murzynów”???

 4. Piotr pisze:

  To co Szanowni Gdańszczanie. W nast. wyborach nie można dopuścić go ponownie do władzy. Choćby nie wiem co!

 5. Adamowicz ma rację. Ta miernota z Włocławka co najwyżej po nogawkach może go pokąsać. Wyżej nie podskoczy.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika